Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismertem egy új srácot aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy új srácot aki nagyon teccett de letettem róla mert én nem is érdeklem. Agusztus 20-án viszont találkoztam a régi, , pasimmalˇˇ és rájöttem hogy még mindig teccik! Help! Help! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
ez az új srác nagyon teccik de a régi pasim is, és én újrakezdeném a régi pasimmal akivel régen nem is igazán jártunk mert még kicsik voltunk(11 évesek kb)(most 13 vok)és csak beszélgettünk ennyi volt de most ha járnánk akkor többet is szeretnék mint hogy csak beszélgessünk, de nem tudom hogy én teccem-e neki mert utánnam meg sokáig járt a bnőmmel és akkor bepróbálkoztam nála és visszautasított és most nem szeretném mégegyszer ugyanazt átélni:(léccy segítsetek hogy mit tegyek!!! L/14
2009. aug. 22. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
azt irtad 13 vagy most, a vegere meg 14-et. Hogy is van ez? 14 evesen meg ne pasizz, raersz meg, hidd el. Elvezd, hogy meg gyerek vagy.
2009. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress egy harmadikat, úgy az igazi!
2009. aug. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
bocsi a végét elírtam 13 vok.
2009. aug. 23. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!