Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek volt már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már olyan hogy szakítottatok a barátnőtökkel, mert ott hagyott valami suhanc miatt, aztán meg megakartátok verni a gyereket?

Figyelt kérdés

Elsősorban fiúkhoz szól a kérdés, 18/F

Egyáltalán érdemes kinyírni azt a gyereket aki lecsapta a kezedről a barátnődet, akit még most is szeretsz??

Én pont ilyen helyzetbe vagyok, meglátom, neki is mennék...



2012. aug. 7. 08:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kell,mert nem csak ő a hibás
2012. aug. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes büntetett előéletet szerezni egy ilyen szarság miatt, egy egész életre kicsinálhatod magad ezzel,(és ne a suhancot hibáztad hanem a barátnődet, ő cseszett át,) gondolj arra, hogy később hogy boldogulnál...meg a rendőrségi procedúra nem tudom tetszene-e... még nagyon fiatal vagy, aki nem nagyon tudja miről is beszél.
2012. aug. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

:)

Kettőn áll a vásár.

Ha elhagyott akkor te is hibás vagy valamiben. Mert ugye nem tudtad megtartani...

Én már a próbálkozásoknál elfojtom a további sarjadzást. Azaz finoman közlöm vele, hogy hajlandó lennék börtönbe kerülni ha nem száll le a csajomról. Általában megértik elsőre. Mondjuk lehet azért mert nem egy nyeszlett kisember vagyok... :D

2012. aug. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Kettőn áll a vásár.

Ha elhagyott akkor te is hibás vagy valamiben. Mert ugye nem tudtad megtartani..."


ez igaz de akkor is sz@r duma, sokszor nem azon múlik hanem , hogy mindig jön egy "jobb" és izgalmasabb

2012. aug. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha egy suhanc miatt hagyott el a csajod, akkor vedd úgy, hogy meg sem érdemelt téged, és annyit nem ér se ő sem a suhanca hogy a kisujjadat megmozdítsd miattuk.
2012. aug. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mégis mit érnél vele? Attól még nem megy vissza hozzád a lány, ha bántanád az új pasiját, meg egyébként is, az ilyesmit a törvény bünteti....
2012. aug. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

én is csináltam hülyeségeket vele, és gyakrolatilag másnak a karjába hajtottam, akiben még jobb lelki társra lelt!

de ez a gyerek vagy 5 évvel idősebb nála!! valami rohadt dagadt pedofilnak néz ki (láttam róla képet, 21 éves)

állítom hogy elég régen nem volt neki csaja, aztán most úgy érzi hogy kiélheti magát egy 16 éves lányon!

és ez zavar a legjobban hogy féltem a lányt!!

2012. aug. 7. 09:35
 8/10 anonim ***** válasza:
a lószart félted:DD csak ezzel racionalizálod a vágyaidat
2012. aug. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az a lány meg tőled fél, ha már magad is leírtad, hogy csináltál vele hülyeségeket. Agresszív lehetsz, már a kérdés is ezt sejteti. Megverni valakit csak azért, mert a volt barátnőd szakított veled, és vele jár most? Na ne már. Ennyi erővel szerintem a barátnőd családját és a mostani barátja családját is irtsd ki, hiszen ők tehetnek arról, hogy ez a két ember meszületett, és fájdalmat okozott neked. Remélem érzed az iróniát, és azt, hogy mennyire feleslegesen idegesíted magad:)
2012. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Volt. Nem érdemes verekedni, csak szánalmassá teszed magad vele. Befelé a gondolkodást, tűnődést(vajon mennyi múlt rajtam) érdemes, kifelé a közönyt alkalmazni. Semmi esetre sem leszel magadra büszke később, ha megagyalod azt a kis f@szt és még csak jól sem jársz vele. Érzelemből a lányok gondolkoznak, te meg fiú vagy. Ésszel vagy - a nők szerint - farokkal tedd!


26/f

2012. aug. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!