Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítottatok a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítottatok a barátnőtökkel/barátotokkal? Utána hogy viselték?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Telefonon mondta hogy nem szeret már, és nem érzi, hogy ez fellángolna. Találkoztunk, leültünk, megbeszéltük, és elváltak útjaink harag nélkül, szeretetben, békében. Nem tudom hogy viseljük, friss még nagyon. Én már kicsit jobban vagyok, de amikor bejelentette, hogy nem szeret, hát kb kidőltem volna az ablakon. Ő is jól viseli szerintem, de azért aggódik, hogy hogyan bírom. Írt sms-t a szakítás óta, hogy vagyok tartalommal.
2011. márc. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És jobban vagy? mennyi idő után jelentette ba? hasonló cipőben járok, de félek, hogy teljesen megszakadna a kapcsolat, amit én nem akarok.
2011. márc. 5. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobban vagyok, de sokat gondolok rá. Amikor felhívott akkor azt mondta, hogy egy hete érlelődik benne, hogy nem érez szerelmet, és nem érzi, hogy fellángolna ez. És a jelenlétem sem mozgatta meg, ilyen szempontból értelmetlenség lett volna folytatni. Lehet idővel fellángol benne ismét a magány hatására, nem tudom. Hát akkor mond neki, hogy te szeretnéd tartani vele a kapcsolatot, csak adjatok egymásnak időt, míg visszaminősítitek a kapcsolatotokat barátsággá.
2011. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már van egy jó ideje idő adva erre. Ő törekszik is, de valami hiányzik. Egyedül lenni meg nem akarok. Nem azt mondom, h most van az első lehetőségem, h váltsak, nem vagyok egy elveszett teremtés, de most úgy érzem meg érett erre a dolog. De lehet kis idő után vissza akarok menni. nem tudom, bármi lehet, de nem akarom kínozni és az idejét rabolni.
2011. márc. 5. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!