Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nagyon tetszik nekem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon tetszik nekem.

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik és az egyik legjobb haverja szerint én is neki és egy ilyen kissebb buliban smároltunk meg együtt is aludtunk (nem ivott sokat). De mostanában nem nagyon ír és ha én írok neki akkor meg lemegy, állítólag nincs ideje mert nagyon sok dolga van de akkor is van olyan hogy sok ideig látom hogy fent van facen de nem ír. A haverja meg állandóan kérdezi hogy mi van vele meg mondja hogy szedjük már össze magunkat. Most akkor mivan?

2012. aug. 7. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a haverjának jössz be.
2012. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Mókusgyilkos ***** válasza:
hát esélyesebb az 1x biztos.
2012. aug. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az elsőnek van igaza
2012. aug. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de.már nem szeret téged. De az előzzőknek igazuk is lehet
2012. aug. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A fiú le akar rázni, sajnos:/ Ne loholj utána! Felejtsd el.
2012. aug. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tegnap rám írt a srác és bocsánatot kért amiért nem írt vissza nekem meg hogy bunkó volt.:)
2012. aug. 12. 14:48
 7/11 anonim ***** válasza:
semmit. rengetegen vannak így h tetszik nekik vki.
2012. aug. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha valakinek tetszel, az nem így viselkedik. Egyetlen esélyed, hogy szarsz rá; van olyan fajta, aki ilyenkor jellemzően mégiscsak beléd szerelmesedik. (megjegyzem, én ilyenekkel nem állnék össze, de ez már a te dolgod.)
2012. aug. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Remélem jól alakulnak a dolgaitok és a fiú rendes lesz veled és többé nem viselkedik majd így :)
2012. aug. 24. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ááááááá:( ugyanígy vagyok az eggyik sráccal:// mi nemrég találkoztunk és amiota találkoztunk nem is ír... :( sztem le akar téged rázni a srác:(( higgy nkm.!!:/ felejtsd el!!!!:)) úgy lessz a legjobb.!:)
2012. aug. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!