Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, szerintetek ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ha tetszik valaki, de tuti hogy nem fogtok összejönni akkor azt annyiban kell hagyni?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akivel nagyon jó barátok vagyunk, és.. röviden, kitett a facebookra egy pár képet amiken a Balatonon strandolnak, és ő meg tök boldog volt rajtuk.


Ez egy dolog, és többek közt itt vannak a képek, meg sok mindenki mással szokott találkozgatni stb.. Én meg, hát lényegében azt szerettem volna ha többet vagyunk együtt, meg irigykedtem is hogy milyen boldog másokkal, milyen király nekik. Nem is annyira irigy inkább csak elfogott az az érzés hogy áh, velem úgyse se lesz ilyen boldog :S, nem vagyok elég jó, elszomorodtam. Ok,


És amikor nézegettem a képeket, kitaláltam nem is tudom honnan, hogy majd eljátszom, hogy annyira rosszul voltam már a sok mindentől meg amikor a képeket láttam hogy ömlött a vér az orromból, meg fájt a fejem meg fü szóval azért semmi durva, stb. Lényegében ugye az lett volna, hogy majd előadom és akkor talán jobban figyel rám.


..Igazából csak filóztam ezen mert azért úgy voltam vele, hogy ezek a depis/"zsarolós" dolgok nem az igaziak, meg amúgy is lehet pont a visszájára sülne el, hogy simán rájön hogy kamu aztán elküld a francba VAGY csak bénának néz de ugyanaz.


Úgyhogy inkább úgy kérdezem, hogy ha tetszik valaki, de nem már biztos hogy nem jöttök össze, akkor ennyi???(át is írom a kérdést) Semmit se lehet tenni? Mert hát most mégse kérhetem számon, hogy na márpedig ne találkozz másokkal mert akkor kellemetlenül érzem magam. Meg nem kényszeríthetem hogy szeressen engem..


Na jó hát ez így már annyira talán nem is kérdés,, de ti ilyenkor mit csináltok? Ha valaki tetszik és ti neki meg nem.


2012. aug. 6. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem olvastam végig a leírást. A kérdés szövege után azt mondom, igen hagyni kell. Habár nem a célközönség halmazába tartozok, mert fiú vagyok.


Uff, beszéltem!


16/F

2012. aug. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Áh tök mind1, csak már nem akartam szerkesztgetni a kérdést. Meg hát ez úgyis költői kérdés kb. mert persze hogy. Ez egyértelmű, ha nem akkor nem.


Csak azért kiírtam. Majd adok felszázalékolást.

2012. aug. 6. 23:53
 3/6 anonim ***** válasza:
biztos, hogy nem tetszel neki?
2012. aug. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hááát, végül is nem. HABÁR 1-szer sétáltattuk az állatkáját erre mit mond, na állatokkal tök jól lehet csajozni, és hátrébb is áll hogy ne ugye ne higgyék a csajok hogy a barátnőm.


De persze, ez nem tesz semmit, meg utána sétáltunk tovább együtt. Szóval még akármi lehet. CSAK azért mm néha nagyon úgy érzem, hogy nem..


Végül is azt hiszem tényleg korai lenne ezt megállapítani szóval akármi lehet

2012. aug. 7. 00:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Előbb azért próbálj meg udvarolgatni neki, ne csak haverkodni, hanem ejts néha le olyan mondatokat, amiből rájöhet, hogy tetszik neked, pl dícsérd meg, hogy milyen szép ma, meg jól áll rajta ez a ruha...stb. Ha zavarba jön, az egyébként már fél siker. Ha látod rajta, hogy jól fogadja a bókokat, akkor simán összejöhettek.


Ha nagyon nem akar tőled semmit, akkor az udvarolgatásból rá fog jönni, hogy te igen és megbeszéltitek, viszont akkor ne próbálkozz többet, a barátságot még megőrizheted.


A féltékenykedést, hogy másokkal milyen jól érzi magát azt még most fejezd be. Bárki bármit mond a féltékenység nem egészséges, nem természetes, hanem a saját gyengeségedről árulkodik és a legjobb kapcsolatokat is tökreteheti (barátságokat és szerelmeket is). És az önsajnálatot, sőt azt is befejezhetnéd, hogy elképzeled, hogy majd megsajnáltatod magad vele. A pozitív tulajdonságaidat szerettesd meg vele, ne sajnáltasd magad (SOHA!!!!).

2012. aug. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én is ilyen voltam, októberbe beleestem egy csajba, tél környékén a legprofibb módszerrel (facebook -.-....) a tudtára adtam hogy tetszik. ő 8.os volt én meg 7.es aztán így ment egész évbe, néztem hogy most éppen kivel van jó viszonyba, egész végig képeit néztem meg minden ilyesmi. aztán ballagás után még 1x írtam vmi olyasmit hogy bejön, egész évbe tetszett meg szerintem jól néz ki meg ilyesmi. válaszolt hogy jól esik neki meg ilyesmi és hogy jó hogy őszinte vagyok, ezt a lányok sokra becsülik(nem nagyon hiszem a mai világba)... aztán nem találkoztam vele minden nap aztán kiment a fejemből

- sokszor volt öngyilkosság gondolata a fejembe, de rájöttem hogy egy lány miatt ez HÜLYESÉG -

azóta 2 csajnál már bepróbálkoztam, akik sikeresen kikosaraztak, és még mindig kutatok a nagy Ő után :P

.

lényeg: szerintem próbáld meg, ha meg nem akkor próbálj nem találkozni vele, ne nézegesd sehol semmijét, felejsd el ;) 14/F

2012. aug. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!