Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan, mintha járnánk? Fontos!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan, mintha járnánk? Fontos!

Figyelt kérdés

Kisgyerekkorom óta van egy fiú barátom,akivel elég közeli a kapcsolatom...Szóval néha kicsit túl megyünk a barátság határain,de csak ha kettesben vagyunk.Ezen kívül eljárunk kettesben moziba,étterembe,cukrászdába és minden nap találkozunk,néha nála töltöm az éjszakát.Mindenki azt hiszi,hogy járunk,amiért sok időt együtt töltünk és a legjobb barátnőm megtudta,hogy néha miket csinálunk a sráccal és szerinte ez olyan,mintha már tényleg járnánk.


Tény,hogy szeretem a fiút,mert nagyon helyes és imádok vele lenni,de szerintem ő csak azért csinálja ezt,mert mondta,hogy egy nyarat barátnő nélkül akar eltölteni(elég népszerű meg jól is néz ki,szóval sok barátnője volt már).Vagyis gondolom,hogy ezért...De nekem ő akkor is fontos,ő az első olyan fiú,akit közel engedtem magamhoz.


De ez a szitu tényleg olyan?



2012. aug. 10. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé úgy néz ki.
2012. aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nála alszol? Hát akkor elég gyanús.
2012. aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 ágyba alszotok legalább? :)
2012. aug. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a szitu akkor lesz "tényleg olyan", ha mindketten egyformán akarjátok. Amíg részéről csak szórakozás, addig te hiába vagy szerelmes. Beszélj vele erről az egészről.
2012. aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 okoska31 ***** válasza:

Igen, olyan mintha járnátok. De úgy is tűnik, hogy ezt csak Te látod így.

beszélned kéne erről a sráccal.

2012. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igazából szeritnem azt ti döntitek el, hogy most jártok-e vagy sem..
2012. aug. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen,egy ágyban alszunk,mert franciaágy van a szobájában,csak nem kérhetem meg,hogy ő aludjon a földön...Meg jó érzés,hogy ott van mellettem egész éjszaka.


Néha úgy érzem,hogy ő is többet akar,mert ő találja ki ezeket a közös programokat és van,hogy olyan megmagyarázhatatlanul fura.

2012. aug. 10. 11:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha így jól érzitek magatokat akkor semmi baj :)
2012. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!