Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú akivel eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel eléggé közel kerültünk egymáshoz, már szinte olyan, mintha járnánk de nem kérdeztük meg egymást. Most akkor járunk?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác és mostanában elégé sokat lógunk együtt mostanában, mindig nevetünk sokat, meg minden, és néha megölel, meg szokta mondani hogy ha valami szép ruhát veszek fel, hogy csini vagyok, meg nagyon jól áll nekem az a ruha meg ilyenek és ha ebédelünk akkor mindig hozzám ül le, meg szokott hozni néha csak úgy egy csokit vagy valami nasit meg ilyen apróságok, és volt már olyan, hogy hazakísért vagy legalább a buszmegállóig, és addig szokta fogni a kezemet is, de csak ha a haverjai nem látják, mert előttük picit szégyellős.

Nekem nagyon tetszik ő, de nem tudom, hogy hogyan érez ő irántam, mert nem mondtuk ki még egymásnak, hogy tetszünk egymásnak, meg semmi, de egyszer már adott nekem szájrapuszit is, igaz, azt mondta, véletlenül félrement, mert az arcomra akarta, de elpirult és mosolygott és szerintem direkt csinálta! :)


Ti mit gondoltok? Járunk vagy sem? És ha nem, hogyan járhatnék vele? Mert nekem ő nagyon bejön. :)


A válaszokat előre is köszike:

Egy lány


2012. márc. 5. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy kedveled és ha nem-et mond akkor próbálkozz tovább. Egyszer csak be adja a derekát :)
2012. márc. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
csókoltasd meg magad: nézz mélyen a szemébe és símogasd meg az arcát, majd fogd meg a kezét :)
2012. márc. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!