Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most az normális-eb hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most az normális-eb hogy barátom tegnap tegnap bejelentette, hogy maximum 3-4 évig leszünk együtt mert az szerinte normális dolog?

Figyelt kérdés
A srác lassan 30 éves lesz.

2012. aug. 11. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
jó nagy idióta lehet a barátod, lépj le tőle amíg nem késő, ne pazarold az értékes éveidet egy kreténre, hogy aztán otthagyjon.
2012. aug. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem 30-ba már arra törekedik, az ember, hogy találjon valakit akivel lehet közös jövőt tervezni.
2012. aug. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mókusgyilkos ***** válasza:
34%
nem különösebben és am az maximum 3-4 hét lesz amíg gyorsan gerincre vág. jah és nem normáliseb hanem normálisabb és amúgy is a keresett szó a normális ebben a kontextusban jah és tegnapból sem kell 2 :) am miért 13 évesekkel jár a barátod ?:D [már a kérdés minősége szükségessé teszi a kérdést]
2012. aug. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
miért akar olyan sokáig veled lenni?
2012. aug. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem csak szivatott :D


amikor én összejöttem a párommal akkor azt mondha 2 hétnél többet ne várjak :O :D én csak kamilláztam, hogy "mivan???" :D és hopsz...ez a 2 hét megnyúlt 5 évre ;)

2012. aug. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as az "normális-e" akart lenni, beléd se sok logika szorult, szted viccből van ott kötőjel XD, inkább ne okoskodj.
2012. aug. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mókusgyilkos, nálad is szükséges az a kérdés , 13 éves vagy ? Vagy most tanulsz olvasni ? Nem 3-4 HÉT, hanem 3-4 ÉV :D:D:D:D:D


Szerintem nem te vagy neki az igazi , ő másra vágyik, nem te vagy az, akivel leélné az életét, és el tudna képzelni gyermekei anyjának !

Egyszer beszélgess vele csak úgy nyugis körülmények közt, nem faggatva vagy vallatva, csak ügyesen női furfanggal :D

2012. aug. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es ő úgy értette, hogy a 3-4 évből még 3-4 hét se lesz:D


mi van ma veletek emberek? nem vagytok formában:D


de hogy mostmár a kérdésre is válaszoljak, 30 évesen nem egészen normális, de gondolom azért mondta, mert általában 3-4 év után elhal egy kapcsolat, viszont ha azt tapasztalná veled, hogy még 4 év után is jól érzitek magatokat, nem hiszem h szakítana...

2012. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag ezzel kijelentette, hogy szexkapcsolat vagy igazából, el sosem fog venni.


23/N

2012. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!