Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Olyan lámpát keresek aminek...

Olyan lámpát keresek aminek normális a fényszórása, (nem egy pici pöttyöt világít meg előttem), és megfizethető az ára. (maximum 20-25 ezer forint körül, de inkább lejjebb). Ti milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 18:53
 1/3 dirtboy ***** válasza:

police 100w cree ledes

500 lumen fényerő,kicsi,zoom funkciónak köszönhetően állíthatod a fényszórásást.

ha kicsire állítod akkor 300m-re is elvilágít vígan.

ha meg a legnagyobbra még úgy is erősebb mint egy átlagos erősnek titulált elemlámpa.

én a vásárban 3500ft ért vettük,két töltővel,két elemaksival,dobozban.

így néz ki: [link]

2012. márc. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ/tippet! Biciklire szerelhető lámpát keresek tulajdonképpen, ez pedig ahogy nézem, kézi ill. /zseblámpa, de nem tűnik rossznak :)
2012. márc. 26. 11:09
 3/3 dirtboy ***** válasza:

ez biciklire szerelhető,vaterán nézz meg pár képet általában a tartóval együtt van.

a biciklire a lámpa tartót egyébként külön árulják,vaterán nem tudom hogy adják e hozzá.


/nem tippvolt,nekem is van/

megveszed és majd rá jössz hogy ettől jobbat nem találsz.

2012. márc. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!