Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan találkozzak vele, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találkozzak vele, vagy egyáltalán mi legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem olyan rég voltam nyaralni (kb. egy hónapot) és összejöttem egy sráccal. Nem az elején! Nagyon jól kijöttünk, rögtön "megtaláltuk" egymást és a közös hangot is hamar, és jókat beszélgettünk, szórakoztunk. Eleinte tényleg csak ennyi volt, de aztán egyik dolog jött a másik után és megtörtént "az" is. (Kb. másfél hete ismertük már egymást) És utána is keresett, nagyon rendes volt ugyanúgy, puszilgatott mindig meg is csókolt többször, nyilvánosan, ölelgetett,stb! Szóval teljesen olyan volt, mintha járnánk. Viszont a nyaralás után mindketten hazamentünk. És a köztünk lévő távolság nem csak pár km. Ő ugyanis nem magyar, külföldön is él. És az utolsó pár napban már nagyon szomorúak is voltunk emiatt. És most nem tudok mit csinálni és hiányzik. Most 17 vagyok, és egyetemen ott szeretnék majd tanulni, ahol ő is él. Viszont az még ugye jó egy év múlva lesz (remélem, hogy tényleg összejön). Szóval az a lényeg, hogy mindenképp megpróbálok ott élni, és nem csak miatta, egyébként is ott akartam. De addig mit csináljunk? Szerintetek lenne még esélyem, ha egy év múlva megyek ki és tényleg úgy éreztem, hogy ő is nagyon megkedvelt/ szeretett? Vagy mi legyen?

És normális válaszokat adjatok, tényleg ne írjatok bántóan légyszi!!!! Köszi előre is!



2012. aug. 12. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de a szemében jó eséllyel csak tizenéves kis fruska vagy, akit alig másfél hét udvarlás után megfektetett (ahogy azt sok lánnyal meg lehet tenni manapság, nem vagy kirívó eset).

Valószínűleg csak nyári kaland voltál neki, de ne legyen igazam.

2012. aug. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


1. Szerintem ott tanulj, ahol és amiből később meg tudsz élni és azt tanulj amit szeretsz. Más esetben egész életedben bánni fogod a tinédzser kori hóbortodat.

2. Simán lehet, hogy van barátnője, csak nem árulta el, mivel tisztában volt vele, hogy hamarosan úgy sem lát többet.

3. Egy év hosszú idő, addig minden megváltozhat.

2012. aug. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És igen, azt írtam is, hogy ott és azt szeretnék tanulni, ahol és amit tényleg szeretek. Ez véletlen volt, hogy pont ottanival találkoztam. :) És én nem vagyok egy "átlagrib@nc", ahogy a legtöbb mai, korombeli lányra rámondják sajnos. A másfél hét alatt sülve-főve együtt voltunk (jól megismertük egymást), szinte egész nap és miután megtörtént, utána is. Sőt, azóta, amióta hazamentünk, nem egyszer írt, hogy hogy vagyok, mi van velem, stb. Szóval olyan, mintha azért még én is érdekelném őt. Csak ettől az egy évtől félek, mert addig találkozni nem tudunk, ha ő nem jön. (Márpedig ő se tud szerintem, szóval nem hiszem, hogy a neten/telefonon kívül más lehetne.) Ezért nem tudom, mi legyen..
2012. aug. 12. 16:39
 4/8 anonim válasza:
100%
Szia :) Nálam is ugyanez volt a szitu..bírtuk is kb.9-10 hónapig tehát lehet esélyetek de ahhoz mindennek klappolnia kel és készülj fel hogy nagyon-nagyon nehéz lesz :D én szorítok nektek :*
2012. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi 4-es, aranyos Tőled!^^
2012. aug. 12. 16:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Adjatok légyszi még pár tippet/tanácsot! Kiemelni még nem tudom a kérdést, azért írok. Tényleg nagyon fontos lenne, légyszi!!
2012. aug. 12. 18:35
 7/8 Hanariko ***** válasza:

Hát erre sok tippet nem lehet sztm adni, legyetek most dülvefőve együtt telefono keresztül. Hülyén hangzik, de ha legalább így tartjátok a kapcsolatit (+msn, face vagy vmi) akkor lehet esély arra hogy kibírjátok.

Hajrá:)

2012. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi Hanariko! Nagyon szeretem Őt, remélem, hogy tényleg össze fog jönni!..(:
2012. aug. 15. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!