Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neten megismertem egy fiút és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten megismertem egy fiút és ma küldtem neki egy sms-t, de nem válaszolt rá. Mi legyen? L/15

Figyelt kérdés

2012. aug. 7. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
lövik a pizsit kislány!
2012. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
egy 15 évesnek nem lehet segíteni?
2012. aug. 7. 22:10
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
nem
2012. aug. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sok köcsög van itt, nézd el neki, figyelemhiányos a válaszoló.

Na lehet hogy nem ért rá a gyerek, vagy csak azt csinálja amit ilyenkor szoktak tanácsolni (ami sztem hülyeség), hogy ne válaszoljon azonnal, mert akkor egy idő után unalmassá válik ha mindig kéznél van. Így pedig rágondolsz hogy vajon mi lehet vele, miért nem ír.

Várd meg hogy holnap visszaír-e aztán majd akkor kezdj el aggódni :D

2012. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az a gond hogy nem ismeritek a türelmet,évekkel ezelőtt volt hogy kb 24 órába telt még észrevette egy két ismerősöm az üzijeimet.


25/F

2012. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
úgy is kell bakker, tapadj rá. azért van ennyi idióta fiatal felnőtt hímnemű (direkt nem írok férfit), mert ennyi az idióta kislány.
2012. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

milyen felnőtt? 15 éves a srác :DD

és sok beszélgetés után egy sms mióta rátapadás?

neked is valami bajod van..

2012. aug. 7. 22:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen legyél türelmes. 1000 oka lehet.h nem reagált még, és ne a legrosszabbra gondolj:D Kapcsold ki, akkor fog jelentkezni:P
2012. aug. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mivan ha nincs pénz a telóján?
2012. aug. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legközelebb pasival kezdjél, ne kis taknyossal.
2012. aug. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!