Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van még miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még miért küzdeni a kapcsolatunkban? Részletek lent

Figyelt kérdés

2009ben költöztem össze vele.nagyon hamar teherbe estem és friss is vot a kapcs de a picit megtartottuk-mert ö szerette volna nagyon.belementem.

2 éves a fiunk-én 24/L ö 27/F-sokkolóan sok a vitánk.anyagi gondok.nem csokolózunk az ágyban gyorsan végzünk.ha egyáltalán akar tőlem valamit utánna egyből valamin vita robban.még mindig nem találja a szennyestartot,a mosogatás mosás evés egyedül nem megy-ugye "nem ettél? tudod h nem szeretek egyedül enni" ja és "filmet nézünk evés közbe?".

minden idömet a gyerekkel töltöttem nincsenek barátaim-a gyerekkori barátaimmal levelezek de nem ugyan az.

Első sorban ANYUKÁK válasza érdekelne és azon férfiaké akik valami értelmes dologgal álnának elő-miért ordít velem és nem tudja higgattan mondani amit akar,miért baj hogy szeretnék mikor van időnk kettesbe lenni nem ülni bambán és magam elé nézni??

leszólások és a hasonló trágárságok mellőzendők

köszönöm



2012. aug. 13. 01:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme,egyértelműen nem szeret már tégedet (annyira)
2012. aug. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem csak boldog kapcsolatot érdemes fenntartani. Boldogtalannak lenni lehet egyedül is.
2012. aug. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem komoly a baj. Érezhetően nem akarja az intimitást és valamiért agresszív lesz mikor a közelében vagy, főleg akkor, amikor a testiség megszűnik (mármint számára a gyors sex után).

Én úgy gondolom, hogy sürgősen le kell ülnötök megbeszélni a dolgokat, mert ez így ebben a formában nem mehet tovább. Olyanok vagytok, mint a 40 éves házasok és csak éldegélni fogtok egymás mellet, mint a szobatársak.

Én akkor szoktam ilyen lenni a nőkkel, mikor már nagyon meguntam őket és nincs semmi tartalék már a kapcsolatban...

Én azt mondom, küzdeni érdemes, főleg a gyermek miatt, viszont szenvedni nem érdemes. Ha valami nem megy, azt hagyni kell.


Ne haragudj ha elkeserítettelek nem ez volt a célom, csak próbálok őszinte lenni...

2012. aug. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a gond hogy teljesen egymásra vagyunk utalva.anyukája-anyosom elhunyt senkije nincs- aaz én családi kapcsolatom nem felhötlen-5 ezer kmre élek otthonomtól.

nincs senkije láttam ezt senki nem irta gyors megjegyezném.nem hogy velem nem akar sexet mással se tudom h lusta lenne megcsalni:)

a gond nem tudom hogy kezeljem tényleg voltam dolgozni ö kérte h pihenjen."leszek a gyerekkel menj dolgozz megoldok mindent"erre a háztartás miatt könyörögni kellett ugye mert ha a ffi dolgozik a nő föz mos takarit gyereket nevel ... de ha a nö dolgozik a ffi nem.elvárnám h minimum rend legyen-nem könnyü e 1.5-2 éves melett-de nem lehetetlen.most oda jukadtunk nem bir vele nekem gondjaim voltak munkahelyemen.oké akkor én haza a gyerek mellé ö dolgozni.most fáradt nincs kedve nem sokat pihen haggyam netezni alszik-a fáradtság még oké de ereje vana veszekedésre bmit is mondok?/pl:venni kell valamit és megint vásárlási lázba égek.teszem hozzá neki kell nem nekem.

2012. aug. 13. 01:54
 5/7 anonim ***** válasza:

evolúciós szempontból már nincs miért együtt lennetek,mert az már teljesült.

viszont a kapcsolataim nekem is a házimunka dolognál halnak meg,még akkor is,ha fiatal nem dolgozó csajom volt.

leadom a fizum,bármit megteszek,de abból nem engedek,hogy igenis vannak férfi és női szerepek.

és elmosogatok mondjuk 3 naponta magamtól is,de az hogy az orrom alá van dörgölve óránként,hogy mosogass,azt nem tűröm el,mert az ilyesmi a nő dolga.

szóval szerintem tartsátok be a férfi-női szerepeket és legyél kedves vele,hallgasd meg,és persze sportolj valamit,hogy kívánatos maradj testileg és azért is,hogy elfoglald magad,ne a piszkálásán törd a fejed egész nap.

az ágy dologgal kapcsolatban meg.

egy kelletlen nővel persze,hogy gyorsan végez,utána meg morog.

a vitához meg két ember kell.

2012. aug. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

először is nem piszkálom mindig a házi munkával Ő volt aki azt mondta maradna otthon nekem könnyebb a dolgom "csak a gyerekkel vagyok"./persze a lakás semmi és hogy fött étel várja ahogy azt tanultam az anyukámtól.

ha dolgozik nem is várom el h bármihez nyuljon.persze h ez az én dolgom.jelenleg ott tartunk elment dolgozni itthon sincs.igy nincs vita.napi 14-15 ora.

h kellemetlen lennék az ágyban?:) azt ö sose mondta..sem előtte senki más..már elnézést..és ugy gondolom 53 kg/163-kissé sem vagyok túlsúlyos:)

2012. aug. 14. 23:01
 7/7 anonim ***** válasza:
nem kellemetlen:),hanem kelletlen.
2012. aug. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!