Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat veszekszünk a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat veszekszünk a barátommal, mit lehetne ez ellen tenni? Részletek lent

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Nos, a barátommal 5 hónapja vagyunk együtt, és ez az utolsó hónap,szinte csak a veszekedésről szólt. Mindketten keményfejűek vagyunk és türelmetlenek. Nem csinálunk közös programokat a szabadban, csak filmezünk az ágyban egész nap. Apróságokból csinálunk hatalmas problémát, egyikünk sem tud "elnyelni" dolgokat, hanem hajtsuk a saját igazunkat. A szerelmünk viszont nagy, már 1 éve húzzuk-vonjuk ezt a dolgot, szeretjük egymást, talán ez az mi még összetart minket. Néha már úgy érzem,hogy ez a kapcsolat romokban hever, hagyni kellene. De nem szeretném feladni, küzdeni szeretnék ezért a kapcsolatért, mert sokat jelent nekem. De a veszekedések és a semmi közös program, nem sok jót jelent. Mivel tudnék a barátomnak úgy mond "jó barátnő" lenni, és hogyan lehetne harmonikus a kapcsolatunk? Köszi a válaszokat előre is :)


2012. júl. 25. 01:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van most nálam is...

A legegyszerűbb ha megtanuljátok kezelni ezeket, picit türelmesebbnek lenni, nem mindenből ügyet csinálni. Emellett belátni ha a másiknak van igaza. Tervezzetek közös programot, olyat, amit mind2-en tényleg szeretnétek csinálni. Megtanulni értékelni, hogy a mai világban milyen kincs egy normális, erkölcsös társ, akit nem találhattok akárhol!

HA feltűnt, mindent többesszámban írtam, mert ez csak akkor működik, ha mind2-en, 100%-ig ezen vagytok, és ugyanolyan arányban is...adok-kapok.

2012. júl. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm a válaszod! :) Remélem ezekkel a tanácsokkal sikerül majd helyre rázni a kapcsolatunkat, mert most nagyon

úgy érzem,hogy hullámvölgyben vagyunk, de rendesen.

2012. júl. 25. 01:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, én 3 éves kapcsolattal a hátam mögött, az elmúlt fél évben szinte hullámvölgyben vagyunk. De tény, mégis így is jobb mint külön, vagy vmi idiótával együtt. Muszáj a jóra, a jó pillanatokra koncentrálni, nem a rosszakon, és azt felhozni egy egy vita alkalmával...
2012. júl. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

legyél kedves egy napig és nyelj,ne szájalj.

nem olyan kú-rva nehéz,nem halsz bele megígérem.

és járj edzeni,ne feküdj egész nap.

2012. júl. 25. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha leirom,h mit csinálj, meg kell tenned ám:) Ha tényleg meg akarod menteni a kapcsolatot, le kell ülnöd vele beszélned,h rendbe szeretnéd tenni a kapcsolatotokat és mindent meg fogsz tenni ezért. Jó ha elöre tudja,h te rajta leszel az ügyön:) 2. lépés,h kezd el te a változást. Próbálj türelmesebb lenni, ösztökéld arra,h ne a 4 fal között legyetek mindig. Ha kell, járj el barátnökkel ide-oda, h lássa te vágysz másra is mint bent ülni a lakásba. Ahogy te változol, úgy fog ö is hozzád változni.
2012. júl. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!