Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális vagyok én?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok én?

Figyelt kérdés
Tegnap kiderült, hogy a barátom facebookon keresztül irogatott egy csajjal, akivel még sose találkozott,és hát nem egyszer a szex volt a téma,szoval leirkodták mi mindent csinálnának egymással,meg ilyenek :( normális hogy azt érzem mintha megcsalt volna? és tegnap éjjel megmondtam neki hogy tudok erről és szakitani akarok vele, erre elkezdte mondogatni,hogy nem gondolta komolyan és hogy engem szeret egyedül a világon,és annyira elkezdett sirni,hogy komolyan megijedtem hogy rosszul lesz,szoval a végén még én vigasztaltam őt...szinészkedni nemtudna,ebben az egyben biztos vagyok,és végül most maradok vele,de a bizalmamat teljesen a nullára rombolta,de én szeretem őt borzasztoan,pedig ma reggelre belázasodtam,a gyomrom olyan mint a kavics,gondolom ez is ettőlaz egésztől van...igazábol nem metgoldásokat meg ilyenek kérek,csak leirtam,mert nem akarom a környezetemben élőknek elmondani ezt,mert rohadtul szégyenlem az egészetl,hogy velem ilyet megcsinált valaki...aztmondta jóváteszi mindenhogyan és meglátom,hogy jo lesz minden és eléri hogy ujra bizzak benne...tudom hogy oltári nagy f*szság volt tőlem ,hogy vele maradtam,de nemtudom mit kéne csinálni ilyen esetbe,az agyam meg a szivem ellenkezik egymással,szokás szerint...p*csa egy élet ez.bocs ha hosszu volt.

2012. aug. 14. 08:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gondolta komolyan, ez csak egy szórakozás volt, ami neked persze bántó.

Lehet te is fantáziáltál már másról, attól ez még nem bűn.

Csak a párod le is írta, de nem vette komolyan, és biztos nem is tenné, ha tényleg ennyire megbánta, és még sírt is.

Ha azt választottad, hogy mellette maradsz, akkor viszont ne hozd fel neki folyton majd a témát, mert ezzel megmérgezed a kapcsolatot.

2012. aug. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a többi hsz-t szóval bocsi ha már írtak hasonlót.

Tudom milyen ez én is facen kaptam rajta a páromat.Akkor viszont a mi kapcsolatunk elég nagy szarban volt és valahol megértem,hogy másnál kereste azt amit tőlem nem kapott meg.Így változtattam,megbeszéltük és úgy tünik nem volt rossz döntés.

Viszont a Te helyzeted más,úgy látom szerelmes vagy és azt gondoltad nincsenek gondok.Ha mindent megadsz neki szex téren és neki ez nem elég,más nők járnak a fejében...ez elég nagy baj.Az lenne korrekt ha elmondaná neked mi a probléma és megbeszélnétek.Bár ez már felér egy megcsalással szerintem.Ha az a lány történetesen a szomszédba lakna talán már túl lennének a szexen is.

Gondolom nagyon rossz most neked,de szerintem kíméld meg magad a további szenvedéstől,mert úgy gondolom Ő nem egy korrekt fiú.:/

22/L

2012. aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Épp ez a bajom az egésszel, én ugy szeretném újból felépiteni a bizalmat, meg is tudnám neki bocsátani...de csak akkor ha ki lehetne törölni az emlékezetemből,hogy mit olvastam ott :/ de nem lehet,és mindig beugrik,és a lelki szemeim előtt játszódik le az egész,és sose fogom tudni elfelejtni! soha senkit nem szerettem még ugy,mint őt,reggel nyolckor felhivott hogy át jöhet-e hozzám,mikor meg itt volt,akkor bőgtünk mind a ketten mint a hülyegyerekek...pedig én nem vagyok már gyerek,ő meg pláne nem...nemtudott választ adni arra miért csinálta. a szexszel nálunk komolyabb problémák nem voltak és nincsenek,igaz nem vagyunk együtt még olyan hosszu ideje. a ,,szerencse'' csak annyi,hogy ez a r*banc jó messze lakik innen,másik városban...és én is ugy gondolom,ha itt lakna,már rég megcsalt volna,bár ez is felér azzal valahogy. nem tudom elhinni jelenleg egy szavát se,de ha ez nem fog változni,akkor véget kell vetnem a kapcsolatnak,pedig ezt leszámítva jó hogy nem tökéletes volt minden...nemtudom mit csináljak...várjak,mi lesz később,hogy alakulnak a dolgok?
2012. aug. 14. 12:56
 14/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ha a lányt le-r.ibancozod, akkor nyugodtan lestricizheted a pasidat. Egyik sem különb a másiknál, sőt. A pasid ezt komoly(???) párkapcsolatban művelte...
2012. aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

nemtudom énse sajnos...ha tudnám, nem írtam volna ide semmit. mindenesetre azt mondta, hogy letörli magát facebookról,de nemtom fog-e bármi is javulni azzal...


köszönöm az eddigi válaszokat! azért sokat segitettetek :)

2012. aug. 14. 17:21
 16/16 anonim ***** válasza:

Jé az én pasim is ezt mondta:D De mondtam ,hogy ne.Nem azt akarom,hogy azért ne forduljon ez elő mert nincs face,hanem azért ne tegye,mert nem akarja.

Noss az idő mindent megold..mondhatnánk.De ez pont nem az az eset,itt neked kell választanod.Nem tudhatjuk előre melyik a jó válasz:/Talán hallgass a szívedre..vagy ha úgy érzed jónak inkább az eszedre.

22/L

2012. aug. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!