Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális vagyok én?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok én?

Figyelt kérdés
Tegnap kiderült, hogy a barátom facebookon keresztül irogatott egy csajjal, akivel még sose találkozott,és hát nem egyszer a szex volt a téma,szoval leirkodták mi mindent csinálnának egymással,meg ilyenek :( normális hogy azt érzem mintha megcsalt volna? és tegnap éjjel megmondtam neki hogy tudok erről és szakitani akarok vele, erre elkezdte mondogatni,hogy nem gondolta komolyan és hogy engem szeret egyedül a világon,és annyira elkezdett sirni,hogy komolyan megijedtem hogy rosszul lesz,szoval a végén még én vigasztaltam őt...szinészkedni nemtudna,ebben az egyben biztos vagyok,és végül most maradok vele,de a bizalmamat teljesen a nullára rombolta,de én szeretem őt borzasztoan,pedig ma reggelre belázasodtam,a gyomrom olyan mint a kavics,gondolom ez is ettőlaz egésztől van...igazábol nem metgoldásokat meg ilyenek kérek,csak leirtam,mert nem akarom a környezetemben élőknek elmondani ezt,mert rohadtul szégyenlem az egészetl,hogy velem ilyet megcsinált valaki...aztmondta jóváteszi mindenhogyan és meglátom,hogy jo lesz minden és eléri hogy ujra bizzak benne...tudom hogy oltári nagy f*szság volt tőlem ,hogy vele maradtam,de nemtudom mit kéne csinálni ilyen esetbe,az agyam meg a szivem ellenkezik egymással,szokás szerint...p*csa egy élet ez.bocs ha hosszu volt.

2012. aug. 14. 08:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

ha nincs meg a bizalom halott a kapcsolat...hidd el...ez rosszabb lesz...állandóan féltékeny leszel, nem fogsz bízni benne, nem fogsz neki hinni semmiben sem...nem jó ez így...ha az én párom lőné el a bizalmamat én az agyamra hallgatnék, és elhagynám...legyen az bármi amivel kijátszotta a bizalom kártyát...


N22

2012. aug. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, ha nem tudsz benne megbízni, az már régen rossz.
2012. aug. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A bizalom egy fontos dolog, és nehezen lehet visszaszerezni, de az is igaz, hogy ha ennyitől minden pár szétmenne, akkor nagyítóval kéne párokat keresni, mert az emberek többsége szakítana.

Egyébként jól látod ezt az agy-szív dolgot, ezért is nehéz egy kívülállónak tanácsokat osztogatni.

Aki nincs benne, annak könnyű keménykedni, meg racionális elméleteket gyártani, egy párkapcsolat viszont nem erről szól.

Ugyanúgy befolyásolják a döntéseinket az érzelmek, mint a logika, ezeket az érzelmeket pedig csak te érzed.

Hát nem könnyű, az biztos.

2012. aug. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Te is tudod, hogy ezzel a húzásával vége lett az egésznek. Ne maradj vele sajnálatból, saját példámon okulva tudom, hogy ez mindkettőtöknek a legrosszabb!

Lehet, hogy sírni fog, sőt, az is, hogy úgy zokog majd, mint egy kislány, de ne sajnáld meg! Tudom, hogy nagyon nehéz, de ne tedd!

Hagyd ott, legyen vége, ezen már nem lehet segíteni.

2012. aug. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

ma 09:02


első vagyok...nem teljesen igaz amit írtál...én 5 éve imádom a párom...de ha nálunk lenne ilyen én úgy érezném hogy átvert...erkölcsileg sem tudnék Vele lenni...ha valaki már szexről beszélget egy másik (főleg egy idegen) lánnyal az nagyon is megalázó...és én nem hagynám hogy engem megalázzon, főleg akit szeretek...nehezen is de inkább túl tenném magam rajta, mint sem hogy újra előforduljon az ilyen...

2012. aug. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

...na az ilyenekről beszéltem.

Nem lehet 2 kapcsolatot összehasonlítani. Attól, hogy az egyik szétment, a másik még működhet. Ez egy nagyon sok ismeretlenes egyenlet, amibe ilyen mélységig rohadtul senkinek nincs joga beleszólni.

2012. aug. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

09:06!


" én úgy érezném"


Igen, te úgy éreznéd. Ez távolról sem jelenti azt, hogy mindenki ugyanúgy érez, és gondolkozik, mint te.

És még ott van a másik fél is, akit szintén nem lehet összehasonlítani.

Minden ember, minden szitu más.


Félreértés ne essék, távol áll tőlem, hogy akár a pasit, akár a kapcsolatot védeni akarnám, de ezek a túlzott reakciók messze meghaladják azt, amit egy kívülálló megengedhet magának!!!

Ha a kérdező a szakítás mellett dönt, akkor amellett dönt, mert azt érezte helyesnek.

De ne azért, mert azt olvasta a gyakorin, hogy valaki, valahol, szakítana ilyen helyzetben.

2012. aug. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

09:12...


Én erre a mondatodra reagáltam:


"Aki nincs benne, annak könnyű keménykedni, meg racionális elméleteket gyártani, egy párkapcsolat viszont nem erről szól. "

2012. aug. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

igen, normális vagy. vele maradsz és közben dübörögnek a fejedben a rossz gondolatok. egyszer a szív és az ész jól játsza majd együtt a szerepét. addig pedig figyelj. elsősorban a saját érzéseidre, azok nem csapnak be. ha tartósan megmarad a bizalmatlanság zárd le ezt a kapcsolatot.

pont igy történt velem is. iszonyatos volt szembesülni, de maradtam.

2012. aug. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Minden pár más és más, de pl. nálunk ez nem férne bele. Van párunk, a szexuális fantáziáinkat vele éljük meg s kész. Én megalázónak érezném, hogy ilyen jellemű emberrel legyek együtt. A kompromisszumok szükségesek a párkapcsolatban, de a megalkuvás nem az!


Nem dőlnék be annak a hisztinek, amit lerendezett. Akkor bőgött volna, amikor pajzán üzeneteket írogatott egy idegen csajnak..! Akkor bezzeg nem az járt a fejében, hogy én vagyok neki a legfontosabb, hanem bizsergett a kis farka az idegen nőre. Ez esetben viszont vagy éretlen egy komoly kapcsolatra, ergo mellőlem mennie kell, vagy a hűségről és a másik iránti tiszteletről vannak fura fogalmai, és akkor szintén.

2012. aug. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!