Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem egy fiú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LOLA... kérdése:

Tetszik nekem egy fiú és sokat beszélünk facebookon is. De mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az ő apja és az enyém gyerekkori legjobb barátok. Amúgy a fiú 2 évvel idősebb nálam. És a tesójával mivel lány, nagyon jóban vagyok. Hogy mutassam ki hogy szeretem? Hogy ne legyek olyan nyomulós? 3 hét múlva jönnek hozzánk. Lécci írjatoook.

2012. aug. 14. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne úgy nézz rá, ha ott van, mint aki bejön neked, hanem mint egy normális emberre, haverra, akivel dumálsz. Ő nem tudja, hogy neked tetszik, ha rendesen hozzászólsz, kérdezel felőle, nem fog rájönni, hiszen normális gesztus :)

Legyél laza, és ha lazán megemlíted, hogy jó a haja, vagy a felsője, jól áll neki, és rákacsintasz, nem fogja rögtön azt gondolni, hogy bejön neked, ha csak úgy baráti megjegyzést teszel :)) Ez nem nyomulás ;) És mosolyogj mindenkire, hogy ne legyen feltünő, hogy rá is mosolyogsz. Nevetgélj, legyél vidám. Ezt szeretik a fiúk :) Hajrá, szurkolok;)

2012. aug. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszodat!!!:)
2012. aug. 14. 12:56
 3/6 anonim ***** válasza:

hívd el csak úgy mellékesen valahova! ha nem jönne össze, akkor meg hívd el a tesóját is meg őt is, mondjuk bowlingozni..:P de most csak mondtam valamit akármi más közös programot is kitalálhattok..nevess a viccein, ugrasd egy kicsit, ha például rosszat gúrít, mond, hogy na ne bénázzon már! :D sokszor legyen szemkontaktus, plusz csak úgy "véletlenül" érintsd meg! :P avasd be a csajt, h teccik neked a tesója és ha beavattad, ő is tud neked segíteni "véletlenül" kettesben hagyni titeket ilyesmi..:P ha kettesben vagytok akkor már tiéd a pálya, mondjuk azért cska óvatosan ne nyomulj tulságosan! búcsúzásnál öleld meg, de úgy, hogy érezze, hogy talán több vagy neki mint barát..aztán otthon facen mondd, hogy nagyon jó volt vele lenni és ezt megismételhetnétek (persze már kettesben)..vagy a tesóját vedd rá, hogy azért ne túl átlátszóan, de derítse ki, hogy ő mit gondol rólad..ha neki is több vagy mint barát..akkor onnantól már minden menni fog! :DD remélem tudtam segíten

15/L

2012. aug. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is!:D Persze hogy tudtál!
2012. aug. 14. 13:00
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor örülök :D én is szurkolok nekteek! :D
2012. aug. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. aug. 14. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!