Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek összejöjjek vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöjjek vele? PLS HELP ME!

Figyelt kérdés
Nyár elején megismertem vkit gyakorin. Egy elég perverz kérdéssel irt rám de én adtam neki még egy esélyt! 1.5 orányira lakik tolem. o el akart jonni oda ahol én lakom de én nemet mondtam.multkor ott voltam(teljesen véletlenul)ahol o lakik és randira hivott de elutasitott.facebookon azota folyamatosan beszélunk, és szerelmes lettem belé. és egyre jobban kezdem megbánni hogy elutasitottam, de minden barinom azt mondja jol dontottem. Mit tegyek szerintetek? PLS HELP ME! Köszi! :))))

2012. aug. 14. 22:13
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Ez nem igaz és volt már kapcsolatom....

Vki értelmes választ???

2012. aug. 14. 22:41
 12/18 anonim ***** válasza:
Irja már meg nekem valaki, hogy egy 15 éves miért kezd ki egy 12 évessel?? Nem talál a saját korosztályába párt magának és ezért lejebb kellett adnia az igényein?? :O
2012. aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Te még ne pasizz kérlek, mert majd hamarosan elkezdesz menstruálni, és úgy teherbe ejtenek, mint a huzat, ha ilyen tempóban haladsz. Az abortusz nagyon fájdalmas dolog, és utána hetekig lábadozol.12 évesen menj el vele fagyizni, barátkozz vele, de semmiképpen ne legyen a fiúd. Kíváncsi vagy, ez nem is baj, de ne cseszd el az életed, kérlek. Még gyerek vagy, akármennyire is nem szeretnél az lenni, sőt még 5 év múlva sem leszel nagy lány, ez van. Várj!!!Lassíts!
2012. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nem tudta hogy 12 vok, megismert kedvesnek talált és akkor tudta meg hogy 12 vok.

Vki még értelmes választ???

2012. aug. 14. 22:48
 15/18 A kérdező kommentje:

Kedves 12.válaszoló!

Elöször is köszönöm szépen hogy normálisan meg tudtad fogalmazni a véleményedet nem ugy ahogy mások...

És állati sok filmet láttam tom milyen kovetkezményei vannak a tini trehességnek. ezt semmiképp nem szeretném én a harvardra készulok, nem szeretnem egy ilyennel elrontani az életemet! Ha esetleg elkezdenék ido eltt nemi életet élni, ovszerrel védekeznénk, szednék fogamzásgátlót plusz 72oras tablettát is bevennék, de köszi a választ!

Kérlek irjon még vki!!

2012. aug. 14. 22:52
 16/18 anonim ***** válasza:
Az összes válasz értelmes volt. :)
2012. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

13-al értek egyet.


24/f, a húgom egy évvel idősebb nálad(13) és nem pasizik. Te is ráérsz még.

2012. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerelmes lettem belé xdd bazzeg 12/l aaaaa beszarok :D ez nagyon adja :D
2012. aug. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!