Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány 5 évig szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány 5 évig szerelmes volt belém, de mivel csúnyácska volt, nekem nem kellett. Most pedig a suli legjobb csaja, én estem belé de mondta hogy neki már más tetszik, aki akkor is szerette mikor kisebb volt. Mit csináljak hogy összejöjjek vele?

Figyelt kérdés
Mert gondoltam hogy kifigyelem őket majd és a palit agyba-főbe verem, de abból meg megint csak nekem lesz bajom.. Segítsetek. Mit tegyek?
2012. máj. 30. 13:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Semmit, növessz gerincet.
2012. máj. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Hát barátom erről lecsúsztál :D Ha eddig nem kellett, akkor már cseszheted :D Itt a bizonyíték arra, hogy sokszor nem csak a külsőt kéne figyelembe venni :) ;) Ha már megmondta, hogy más tetszik neki, akkor más tetszik neki!
2012. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
ha akkor nem kellett most se kelljen,így jártál..meg is érdemled..
2012. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%

Van még esélyed, ha tényleg tetszettél neki, és nem bántottad meg semmivel. Észrevétlenül próbálhatsz beszivárogni a látókörébe, a gondolataiba. Csak ne látsszon rajtad, hogy a külseje miatt elkezdtél nyáladzani.

De, hogy őszinte legyek, a másik srác jobban megérdemli, mint te. Ő akkor is szerette a lányt, amikor az még nem volt bombázó.

2012. máj. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Érthető hogy amíg csúnya volt nem kellett, kinek kellene? Van rá esélyed hogy megszerezd. De a másik srácot ne verd meg, azzal szerintem csak rontanál az esélyeiden, főleg ha a csaj megtudja hogy te voltál. Csak legyél a lánnyal kedves meg jófej.
2012. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát boccs de én a másik srácnak szurkolok :DD
2012. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

És akkor még a nők mennek a külsőre és a szegény szerencsétlen pasik azért nem találnak maguknak csajt, mert azok csak a jó pasikat látják meg.


Akkor egy szerencsétlen szánalomhalmaz vagy, hogy az hihetetlen. Jól teszi a csaj, remélem tartja magát ahhoz amit mondott neked...


28/n

2012. máj. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem is jönnék össze olyan valakivel, aki aszerint szeret, hogy mennyire vagyok csinos.
2012. máj. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Gyerek még, nézzük el neki:PP Bocs, de sejtem,hogy max 15 lehetsz...
2012. máj. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
12%
Egy apróság kedves hölgy olvasóknak, egy nő értékét 90%-ban a külseje határozza meg, lehettek akármilyen nagy belső értékekkel rendelkezők, ha rusnyák vagytok észre se fog venni senki
2012. dec. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!