Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gáz, ha a fiú alacsony?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lovascsajó kérdése:

Gáz, ha a fiú alacsony?

Figyelt kérdés

Én 165 cm vagyok, ő pedig MAX. 2 cm-vel magasabb. Válaszokat kérek

14/L



2012. aug. 16. 09:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne az? Ilyen korban még ugysem viselsz magassarkut. Varosokban sok olyan part latni, ahol még a férfi az alacsonyabb..
2012. aug. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az a gáz, ha ilyen kérdést teszel fel.


Most mond meg: mit számít más véleménye? Amúgy is még növekedni fog. ÉS magasabb esz mint te.


2 cm? Ha ilyen alapon választasz barátot magadnak, jobb ha szóba se állsz senkivel.

2012. aug. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem azért mondom, mondjuk ha azt mondanátok, hogy gáz, akkorsem hagynám el mert szeretem...
2012. aug. 16. 09:32
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a fsznak tetted fel a kérdést? ÁÁÁÁÁÁÁ miért vagyok ezen az oldalon egyáltalán, hogy lehet erről leszokni
2012. aug. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor csak szimplán te vagy alacsony értelmi szinten ezzel a hülye kérdéssel.
2012. aug. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

ma 09:32


Akkor mi itt a probléma?


Figyelj ide: tudod miért van sok önbzalom hiányos srác? Elmondom: az ilyen kérdések és gondolkodás miatt. Ha alacsnyabb, ha magasabb , ha fiatalabb stb.. Ezek mint nagy nyomot hagyhatnak egyesek lelkében.


Talán gondolkodni kellene mielött kérdéseket tennél fel.


Ismerek olyan sztorit, hogy a lány szakított a barátjával, mert 3 cm-vel alacsonyabb volt. El tudod te kpzelni milyen megalázó ez egy srác számára.?


ÉS maradjunk a normális fiúknál és lányoknál. Sajnos néha a lányok nagyon bele tudnak vágni a fiúk lelkébe. Igaz fordítva is. Tisztelni kellene egymást és nem lecikizni a másikat, ha valaki nem felel meg a média által kreált álompasiknak- vagy csajoknak.

2012. aug. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Nekem is volt már magasabb barátnőm, és köptem mások véleményére. :)
2012. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nemgáz, mi ugyanakkorák vagyunk ééés ?

szeretjük egymást.

2012. aug. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De itt nem az volt a kérdés, hogy ugyanakkorák vagytok-e.
2012. aug. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2cm nem sokkal több mint 0 :D
2012. aug. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!