Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, zavar titeket ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavar titeket ha egy pasi alacsony?

Figyelt kérdés

És ha igen akkor miben(mikben) lenne zavaró?

én 165cm vagyok



2012. júl. 8. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen zavar
2012. júl. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Engem zavarna :/

Eleve 170cm vagyok + még ha magassarkút veszek ...

Magas pasikat részesítem előnyben!

19/L

2012. júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
engem egyaltalan nem, mindig birtam az alacsony pasikat olyan kis cukik:D
2012. júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Minap érdekes életképet láttam. 175+ csajszi battyogott a 165-ös srác mellett. De nagyon jól megvoltak együtt.


Van ilyen.

2012. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
They're taking the hobbits to Isengard!
2012. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Utolsó

XD

2012. júl. 8. 19:37
 7/12 anonim ***** válasza:
alacsony jányokkal próbálkozz
2012. júl. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még mindig nem untad meg?
2012. júl. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nézd. Én 173 centi vagyok. Ami nekem még belefér (őszinte leszek), az annyi, h alig egy picivel alacsonyabb nálam. Ha egymagas velem, az se para, de igazán a magasabb pasikért vagyok oda,. Ez van, de mivel én nem az összes lány vagyok, légy oly tökös és fogadd el, h ez egy olyan dolog, amin nem tudsz változtatni, helyette kétszer olyan laza, vicces, intelligens vagy, mint a szomszéd kétméteres debella srác, úgyhogy igenis szerethető vagy. Szóval amint ezt elfogadod, akkor találsz olyat is, aki fenntartás nélkül el fogja ezt fogadni.
2012. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Már van barátnőm és ő 175cm nem azért kérdeztem, hanem azért mert kíváncsi voltam ,hogy rajta kívül is vannak e olyan lányok akiknek bejönnek az alacsonyabb pasik :D de azért köszönöm a válaszodat Utolsó :)
2012. júl. 8. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!