Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kit válasszak ha úgy érzem 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak ha úgy érzem 2 embert szeretek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel 2 éve vagyok együtt. Vele szép és jó most már minden, bár néha még mindig úgy érzem, hogy nem áll ki mellém 100%ig ha olyan van. Viszont sok mindent tett értem, és tud bújni, érzem hogy szeret. Viszont nemrég (kb 3 hónapja) elkezdtem beszélgetni egy sráccal. Elsőnek csak hülyéskedtünk, aztán később kezdtünk többet érezni egymás iránt. Ő 400 Km-re lakik tőlem. Ha itt lakna, lehet őt választanám, de így mit tegyek?

#szerelem #távkapcsolat #2 embert szeretek
2012. aug. 16. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
maradj a pároddal
2012. aug. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tartsd meg a párod!!!!!
2012. aug. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.
2012. aug. 16. 10:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha azon kell gondolkoznod, hogy 2 srác közül melyiket szereted jobban, akkor biztosan nem a régebbit.
2012. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom a párod! Én azt mondom, hogy maradj a pároddal, de ennek így semmi értelme, mert előbb utóbb úgy is elfogod őt hagyni. Ha a párod helyében lennék és tudomást szereznék erről, egyből kiadnám az utad, akár hogyan is szeretnélek,.
2012. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentáló:


Sajnos a párom nem egy szent ember. Jól néz ki és sokan nyomulnak rá. Ő soha nem utasított még el konkrétan egy csajt se, csak úgy ha nyüstöltem érte. Ha ő nem tenne ilyeneket én sem hidegültem volna el tőle. Sokszor kaptam tőle rosszat is és jót is. De nem vagyok olyan rossz ember mint amilyen a szöveg alapján tűnik.

2012. aug. 16. 18:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező! 5-ös válaszoló vagyok!


Ne haragudj, nem akartalak megbántani. Én nem tudom, hogy milyen a párod, viszont az én kapcsolatomban is hasonló problémák vannak.

Ha gondolod, priviben beszélhetünk erről!


20/F

2012. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!