Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek találhatok még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek találhatok még olyat, mint ő?

Figyelt kérdés

1 éve főiskolai beiratkozáson megláttam egy lányt, ő háttal volt, mivel előttem volt a sorban.

Valami már akkor megfogott benne, valahogy éreztem, hogy van benne valami különleges.

Telt múlt az idő, amúgy szerelmes is lettem belé, néha beszélgettünk de ennyi. Később megharagudtam rá valami jelentéktelen dolog miatt, és szinte kerültem. De ő elég sokszor adott olyan jeleket, hogy bejövök neki. Mindig nézett rám, olyan forró, szinte kellemes volt a levegő amikor ott volt tőlem nem messze stb. Elég gyakran az én hátam mögé is ült. A szemében is láttam valamit, mintha tényleg rám vágyna, de elég félénk volt, meg igazából más érzelmeket nem mutatott, meg ugye én sem közeledtem felé többé.

Kiderült amúgy az is, hogy van barátja. Vagy 3 éves kapcsolat ez már neki, de szerintem nem szereti a barátját annyira, legalábbis ezt gondolom. Meg nem is igazán illik hozzá, ilyen nem túl magas kopasz, dagi csávó, szóval nagy darab egy átlagos magasságú vékony csajhoz. Én viszont 185 vagyok, kb 77kg-val, meg hát kinézetre is jobban illek hozzá, de nem baj nem bánom, mivel én nem közledtem gelé jobban, meg mikor kiderült hogy van barátja, így le is tojtam a csajt még jobban.


Szerintetek találok még olyat, mint ő? Szerintetek ha "rányomulok" ezt képletesen értem, akkor összejöhettem volna vele, vagy nem szakított volna a barátjával? Úgy éreztem, hogy tényleg ő az aki kell, azelőtt sosem tudtam ilyen biztosra, hogy így kell valaki. Illetve úgy érzem, a bárátja sem teszi őt boldoggá, bár ez egyéni vélemény.



2012. aug. 17. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
de cuki történet :)
2012. aug. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vicces. :D Ezt a nevet még régen csináltam itt gyk-n.
2012. aug. 17. 20:01
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem simán összejöhettetek volna. Nem te lennél az első akiért otthagyott valaki valakit :D
2012. aug. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sokat fantáziálsz, egy tinilánytól várnám ezt:) Én a helyedben keresnék valaki mást és álmodozás helyett próbálkoznék nála. A "mi lett volna ha" teljesen felesleges kérdés.
2012. aug. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ASOT ***** válasza:
de édi :)
2012. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

lehet h fantáziálgatok, de még sosem láttam olyan csajt mint ő, pedig láttam már, sokkal jobbat is.

Most sem fantáziálgatok, csak kíváncsi vagyok, hogy találhatok-e még olyat, mint ő.

2012. aug. 17. 20:06
 7/9 anonim válasza:
Ha igazan kell akkor harcolj erte! Az,hogy van a csajnak baratja engem igazan sose erdekelt mivel nem a pasija kell nekem igy nem foglalkoztam azzal,hogy van baratja vagy sem. Baratnomet nagyon nagyon szeretem mindennel jobban es neki is volt egy 3eves parkapcsolata de aztan kiderult,hogy nem jottek mar ki jol egymassal :)
2012. aug. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Annyira nem kell igazán, egyrészt nem bonyolódom bele, más részt én képzést váltottam, mert egy másik szak jobban bejön nekem.

Nekem sokat kellene küzdeni h megszerezzem őt, mert félénk, csendes csaj, szerintem meg nem érné meg a befektetett energiát. Meg már le is mondtam róla. De az igaz h még sosem láttam olyat mint ő.

2012. aug. 18. 19:01
 9/9 anonim ***** válasza:

"Meg nem is igazán illik hozzá, ilyen nem túl magas kopasz, dagi csávó, szóval nagy darab egy átlagos magasságú vékony csajhoz."


Az ellentétek néha vonzzák egymást.

Vannak csajok akik a nagydarab csávókat szeretik.

Ez van .. XD

2012. aug. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!