Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találhatok otthon végezhet...

Hol találhatok otthon végezhető netes vagy bedolgozós fizikai munkát? Olyat ami fizet is és nem átverés?

Figyelt kérdés
Akárhol keresek csak olyant találok hogy toborozzak embereket azután adnának pénzt vagy fizessek be valamennyit.Én 6 hónapos terhesen ülök itthon és alig van pénzünk, nekem már havi 25-30 ezer is sokat segítene.
2010. nov. 8. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Bevallalhatnal vasalast, gyerekek vivese-hozasa ovibol, sulibol, eskuvo/party szervezes. Nehez ajanlani, nem tudom hogy milyen vegzettseged van, mihez ertesz. Tudnal horgolni/kotni kis gyerekruhakat eladasra, stb.
2010. nov. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyat sehol. Ezek mindegyike átverés.
2012. aug. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen munkát? Max. a mesében :D


Ezek mindegyike átverés.

2013. ápr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!