Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Meg se merem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Meg se merem szólítani ://

Figyelt kérdés
Van egy egy lány akibe szerelmes vagyok.ötödikben jött a sulinkba akkor volt ő hatodikos.Ő egy éve ballagot az álltalánosból én meg most.Ugyanabba a gimibe megyek mint ő.Nah már nekem első látásra tetszett ez a lány :D 3 év alatt az a baj h nem sokat beszéltem csak pár mondatot mert nem merem megszólitani.És még a lánytesómmal is tavaly összeveszett Így nem tom h most engem is utál-e. Szeptembertől rendszeresen találkozunk a suliban. mit tegyek? vmi tanács?Le vagyok blokkolva mikor meglátom ,elkap egy fura érzés,érzem ahogy megnő a vérnyomásom.

2012. aug. 18. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél be vérnyomáscsökkentőt
2012. aug. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szóval a csaj az idősebb? Hmm... Szerintem ne nagyon próbálkozz, a csajoknak mindig az idősebb fiúk kellenek.
2012. aug. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mielött találkozol vele rejszolj,az megnyugtat!
2012. aug. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2# Nem feltétlenül.:) Vannak kivételek.

Kérdező, szerintem próbáld meg! Hidd el nincs veszíteni valód, mert legalább megkérdezted, ha visszautasít, akkor ennyi visszautasított, ha pedig igent mond akkor nyert ügy. De ha nem kérdezel rá, mindig ott lesz a kérdés..."Mi lett volna ,ha...?" Nekem a barátom, egy évvel fiatalabb nálam. Általánosba második-as lettem, amikor ő elsős. 3 éven át nem mert szólni, hogy tetszem neki.(Pedig nekem is tetszett ő.) Viszont a negyedik év végére már mindenki arról beszélt, hogy belém van zúgva. Akkor a barátnőm közbe lépett, és elküldött minket beszélni. (Én már jóval tapasztaltabb voltam akkor mint ő, kapcsolatok terén.) Az egész beszélgetést én irányítottam, ő folyamatosan csak vigyorgott és a földet bámulta.(Na meg össze-vissza dadogott.) Aztán én kérdeztem rá: "Járni szeretnél velem?" Erre nagyon elvigyorodott, és csak bólogatott. Most nagyon boldogok vagyunk együtt.:) Bocsi a szövegelést, csak gondoltam, ez majd egy kis lelket önt beléd.:) (Tanulság? : Nem kellett volna annyit várnia a kérdéssel, ami mint kiderült pozitív választ kapott.:))

2012. aug. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó:D De ha nem is járna velem,remélem barátok lehetünk:D
2012. aug. 19. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!