Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik nekem egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik nekem egy lány akit szinte minden este szoktam látni, de nem merem megszólítani, pedig úgy vettem észre tetszem neki. Én tévedtem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, többször láttam már sétálás közben esténként. És észrevettem hogy mindig megnéz magának, visszafordul ha elmegyek mellette. Hangosan mindig rámköszön, pedig nem is ismertem. Aztán egyik este úgy alakult, úgy ültünk le a padokra, hogy ő meg a barátnője voltak szemben. Szemeztem vele egy fél órát kb. , láttam hogy direkt úgy beült, hogy jobban lásson. Nagyon tetszik nekem, gyönyörü nagy barna szemei vannak, és hosszú barna haja. Nem mertem odamenni, mert nincs semmi önbizalmam, meg a barátnője is ott volt. Ezért eldöntöttem kikeresem Facebookon, és írok neki. Меg is történt, de alig akart válaszolni, ha feltettem egy kérdést, meg azt mondta hogy ő nem látott engem. Megkérdeztem tőle, hogy van e esetleg kedve sétálni egyik este, meg beszélgetni, de csak annyi válasz jött, hogy nem tudom, majd meglátjuk. Most akkor én vagyok ilyen hülye, hogy azt hittem tényleg tetszettem neki? Már nagyon bánom, hogy ráírtam.20f

2012. júl. 2. 10:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

-Lehet a képeidről nem ismert meg.

-Vagy látja hogy bejön neked, és direkt húzza az agyadat.

2012. júl. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg tetszettél neki. Csak mivel nem volt elég bátorságod odamenni hozzá, így berakott a félénk, loser kategóriába. Most már mindegy... Azért, ha gondolod próbáld meg.
2012. júl. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 okoska31 ***** válasza:

szerintem nem rakott be sehová, csak úgy volt vele, hogyha már ő ennyi jelet küldött feléd, akkor legyen már annyi benned, hogy odamész, és személyesen hívod el.

Úgy tudod kiküszöbölni a csorbát, hogy szándékosan vársz rá ott, ahol egyébként össze szoktatok futni.

2012. júl. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen, már szerintem is mindegy, ezt elszúrtam, mostanában minden este csak azért mentem ki sétálni, hogy láthassam, hogy elmenjek legalább mellette az utcán. de ilyen gyáva vagyok sajnos, nem tudok mit tenni..volt már ilyen alkalom, hogy egész este szemeztünk, rávettem magam, hogy odamegyek a lányhoz, és hát kiderült, hogy mégse, rögtön lekoptatott..
2012. júl. 2. 10:51
 5/12 anonim ***** válasza:

személyesen kellett volna beszélni vele.

Igy tényleg azt hitte biztos, hogy milyen kis gyáva nyuszi vagy. és csak Face-n mert nekem írni...


vagy az is lehet ,hoyg csak szórakozott veled, látta rajtad hogy neked tetszik. és jó szórakozás voltál neki.

de többet nem aakr tőled mert te nem jössz be neki.

Más különben azt irta volna hogy szivesen elmegyek veled.

meg ez is hogy ő nem látott...ez azért durva kifogás.

Nem ?

2012. júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Vagy ezek is lehetségesek:

Teszteli, hogy mennyire vagy kitartó.

Vagy csak az önbizalmát akarta egy kicsit növelni általad.

2012. júl. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sürgősen döntsd el magadba azt hogy kislány vagy....vagypedig egy tökös fiatalember aki nem fél mindentől! Ne félj a csajoktól, hiszen ők dettó ugyan olyan emberek mint mi. Ennyi erővel akko inkább nekik lenne okuk félni tőlünk mivel erősebbek vagyunk akárhogy is vesszük. A csalódást és visszautasítást meg éld meg tapasztalatszerzésként. Sok sikert! 19/F
2012. júl. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kohjack válasza:
De szeretem az ilyeneket Öcsipók ne Fészbúkon irkálj a csajra hanem zúzzál oda hozzá elbeszélgetsz vele elhívod egy kólára nem nagy ördöngősség csak bátrabbnak kéne lenni csak türelmesnek kell lenni előbb utóbb megtérül a belfektetett energia
2012. júl. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem azért de én is ilyen kis " tuyi - mutyi " vagyok mint te :( . A múltkor a strandon láttam egy 10/10 es szőke lányt aki még nézett is, bámult, bátyámék is mondták hogy egy cseppet sem nézett :D erre puding voltam oda menni. Hagytam is a fenébe...

Az kell nekik aki bátor, határozott, ez tényleg kár volt hogy nem mentél oda hozzá, főleg hogy a barátnője is ott volt, én sem tudom mit tettem volna helyedben. Talán én sem mentem volna oda.. DE nem tudom miért van ez bennem vagy benned, biztos faszagyerek vagy :D ezt bizony le kell küzdeni :(..

Sok sikert ! 19 F

2012. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Az igazi nőkért küzdeni kell! :)


Szerintem csak arra kíváncsi, hogy könnyen feladod-e, ha valami nem sikerül elsőre, vagy tovább próbálkozol.


Sok sikert!

2012. júl. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!