Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha "csókmaniás"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha "csókmaniás" vagyok?

Figyelt kérdés

Amikor talalkozok a barátommal, akkor alig tudunk.beszélgetni, mert én mindig csókolgatom. És nagyon jó érzés de ő szeretne többet beszélgetni.

Mit tegyek, mert mindig csak azon gondolkozom, hogy hogy csókoljam meg.

S.O.S. Tényleg szükséges lenne, mert félek, hogy emiatt fog dobni.

Durva, beszólogatós kommenteket mellőzzétek + kor



2012. aug. 19. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
ez nálam nem lenne válóok :) 35F
2012. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy neki sem lenne de félek. Szeretnék ezen.változtatni,.csak nem tudom mit és hogyan. Úgy képzeld el, hogy a lehető minden pillanatban csókolózunk. Ő azt szokta mondani, hogy már fáradt a sok csóktól de én nem. És van az a vágy, hogy mindig megcsókoljam.

Amúgy köszi.

2012. aug. 19. 10:16
 3/10 anonim ***** válasza:

:) Azért egy idő után tényleg unalmas lehet, de én meg ölelés mániás vagyok szóval ölelkezés közben mehetne a csók is :D


Próbáld visszafogni magad, sajnos jobbat nemtudok tanácsolni :)


19F

2012. aug. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már megpróbáltam magamat visszafogni. Akkor többet is beszélgettünk de akkor alig tudok arra figyelni, hogy mit mond.
2012. aug. 19. 10:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm is ilyen...speciel én így imádom. :D


30/F

2012. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudsz rá figyelni, mert akkor is a száját nézed. :D Ez aranyooooooooooooos. Biztos még a kapcsolatotok elején vagytok, de az is lehet, h ritkán látjátok egymást!?
2012. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez idegesítő, főleg, ha társaságban vagytok vagy nyilvánis helyen. Szerintem bizonyos szituációkban nem illik egyszerűen, mert a csókolózás egy intim dolog. Most nem az egy-egy elcsattanó csókról beszélek, hanem amikor valaki perceken keresztül nyalja a másikat pl a buszon.

Ha ilyen vagy, akkor azon mindenképpen változtatnod kell, mert nem túl gusztusos és érett viselkedés.

Viszont kettesben, vagy otthon semmi baj nincs azzal, ha sokat csókolóztok, de azért a beszélgetés is fontos. Szintén nem egy kedves dolog, hogyha ő éppen valami komoly dologról beszélne, te meg belefojtod a szót egy csókkal. Szóval találd meg az egészséges egyensúlyt. A személyisége is érdekeljen és akkor majd beszélgetni is fogtok, az, hogy ahelyett is a csókolózás jár a fejedben az komoly probléma.

2012. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi.

Azért annyira nem vagyok durva, hogy a buszon. Akkor sosem.

És társaságba csak nagyon ritkán csókoljuk meg egymást. De az is rövid.

Durva vagyok a csók téren. De azért ennyire nem.


És még a kapcsolatunk elején vagyunk és kb hetente találkozunk csak.

2012. aug. 19. 14:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-2 év és elnövöd, gondolom tinilány vagy és hat még az újdonság varázsa.
2012. aug. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, 15 éves vagyok és ő az első barátom.
2012. aug. 28. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!