Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy 39 évesen egy 21 éves lánnyal járok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok pedofil, nem a lány korán van a hangsúly! Párkapcsolatban eddig mindig peches voltam. Elváltam, gyerekeim vannak, ex-nejemmel élnek. Nem vagyok bulizós típus, nem züllők. Dolgos, otthonszerető, romantikus alkatnak mondanám magam. Megismertem ezt a lányt, aki mindenben olyan, mint szeretnék. És itt nem csupán a külsejére gondolok! Okos, aranyos, teljesen egy hullámhosszon vagyunk! Dúl a szerelem, kölcsönösen! Csak a rosszalló pillantások, a hülye megjegyzések árnyékolják be életünket. :-(

Értelmes, kulturált hozzászólásokat kérnék!



2012. aug. 20. 19:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%
Nekem ez nem tetszik!
2012. aug. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
én örülnék ha a szeretőm merne így lépni,mint te,de ő nem akar válni a gyermek miatt,aki 15 éves.Minden jót
2012. aug. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
Áááá, haver, hogy irigyellek. Szarjál mások véleményére, csak irigyek.
2012. aug. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
nem vagy pedofil? nyilván. nem tudom ezt minek kell leírni...asszem bőven felnőtt a barátnőd. szóval azt csináltok, ami tetszik, ha nem törvénybe ütköző, és jobb esetben nem bántotok meg senki. ezen túl meg hol érdekeljen engem?? sehol.
2012. aug. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 szamo77db ***** válasza:

Ha tényleg ilyen nagy a szerelem, vállald fel ezt a

kapcsolatot és ne foglalkozz vele, hogy mit pusmognak a

hátad mögött az öregasszonyok!

2012. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

"én örülnék ha a szeretőm merne így lépni,mint te,de ő nem akar válni a gyermek miatt,aki 15 éves.Minden jót"

Már bocs, de az tuti hogy nem a gyerek miatt nem válik. Sokan csak kiegészítik az életüket a szeretőjükkel de ez nem jelenti azt, hogy ami már megvan azt fel is adnák érte. Csak az válik aki új kapcsolat nélkül is válna mert annyira rossz a házassága. Meg néhány hülye aki a farka után megy.

2012. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
nem lesz valami hosszú távú (tapasztalat)
2012. aug. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Hole Hunter ***** válasza:

Ennyi idősen miért is érdekelne mások véleménye?...

44/F

2012. aug. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Költözzetek városba!
2012. aug. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

én először meg szeretném kérdezni, hogy amikor szingli voltál, akkor alapból ennél a korosztálynál keresgéltél?

azért kérdezem, mert én 22 vagyok, és engem zavar, hogy 40 évesek találnak meg mindig:S és nem értem miért nem a saját korosztályuknál próbálkoznak.

amúgy, hogy a kérdésedre is válaszoljak, addig nem gond, amíg szeretitek egymást:) mások véleménye nem számít!

maximum csak akkor lehet gondotok belőle, ha a lány csak 30 évesen akar gyereket:S ebből a szempontból nem biztos, hogy olyan jó a nagy korkülönbség.

2012. aug. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!