Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 31 évesen 22 éves lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 évesen 22 éves lánnyal ismerkedni a facebookon érdemes?

Figyelt kérdés
Ha egy 31 éves többdiplomás -jogi területen viszonylag jó állással rendelkező férfi (mivel máshol már nem nagyon tud ismerkedni, lehetőségek hiányában) a facebookon akar ismerkedni egy 21-22 éves egyetemista/főiskolás lánnyal, az nagyon röhejes? És lehet e sikeres?
2012. jan. 29. 19:06
1 2
 1/12 pqpqpq ***** válasza:
84%
az isten utjai kifurkeszhetetlenek :)
2012. jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
miért nem írod le, hogy te vagy az a jogászcsávó?? ez egy anonim oldal, senki sem fogja cikinek tartani.
2012. jan. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lehet...
2012. jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
az röhejesebb hogy egy sokdiplomás itt keres választ sok sikert HAJRÁ!!!
2012. jan. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem röhejes... és miért ne lehetne sikeres?
2012. jan. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 éves fősulis lányként alapból fenntartással kezelem, ha valaki facebookon akar ismerkedni. Értem azt ha legalább látásból ismerjük egymást, akkor jól esne ha élőben közeledne az illető, ha egyáltalán nem ismerjük egymást, akkor meg alapból kétkedve ismerkedem, mert megmondom őszintén sosem volt energiám a "netes", szebb szóval kifejezve távkapcsolatokhoz. Ha megoldható, a gyakoribb találka és szimpi az alak, akkor akármi is lehet, végül is miért ne... Az más kérdés, hogy én ilyen helyzetben, illetve chaten, mindig elosztom kettővel, amit valaki mond. :)
2012. jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Sztem bukni fognak rád a csajok, csak írd meg lehetőleg már az első leveledben, h jó állásod van jogi területen!
2012. jan. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

érdemes. tök mindegy hol ismerkedtek meg, ha jó a vége...

az viszont, hogy egy többdiplomás 31 éves pasi a gyakoriról kér csajozási tippeket..háát...

(22/L :D)

2012. jan. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Bár szerintem sokkal jobb, ha előtte van már személyes ismertség is. A helyedben olyan helyekre járnék, ahol normális lányok megfordulnak. Például kávézó, galéria, könyvtár és hasonló helyek. Ezután már könnyebben felveheted a kapcsolatot a neten is. (Egy 22 éves főiskolás lány)
2012. jan. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
miért lenne az? egyáltalán nem gáz !
2012. jan. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!