Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek gáz, ha még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha még nem voltam szerelmes?

Figyelt kérdés
Még sosem éreztem kötődést egy fiú iránt, és sosem mondtam a barátnőimnek, hogy ez meg az olyan helyes, és a barátnője (ha van) mekkora mázlista. Ez ciki? Az összes haveromnak van olyan ismerőse, aki bejön neki. Én még csak ott tartok, hogy énekesekre és színészekre mondom, hogy "helyes", és ennyi. 13/L

2012. aug. 21. 01:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki.
2012. aug. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Egyáltalán nem gáz, sőt!! Még bőven van időd, nem késel le semmiről! Várj még, majd eljön az ideje. Egyszer meg fogod érezni, hidd el! És tényleg semmiképp se ciki. A barátnőid azt mondják, hogy az?

16/L

2012. aug. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ráérsz majd a szerelemmel foglalkozni 15 éves korod után is bőven,hidd el és ne hagyd hogy a barátnőid befolyásoljanak ebbe.
2012. aug. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem barátnőm 16 évesen is ilyen még szerintem nem gáz bár 16 évesen egy kicsit már érdekelhetnék a fiúk ,de hát későn érő típus ezzel semmi baj nincs 13 évesen meg bőven semmi baj nincs veled :)
2012. aug. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a gyors válaszokat, és nem mondják a barátnőim, de utalgatnak, sőt, van olyan barátnőm, aki ugyanúgy 13, mint én, és már volt olyan kapcsolata, hogy 4 hónapon át jártak...eszerint a lány szerint én azért nem vagyok még túl az első csókon sem, mert kicsit fiús vagyok (nemtudom honnan szedte, sztem ez nem igaz)
2012. aug. 21. 01:21
 6/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Szerintem nem kell foglalkozni avval, ha utalgatnak rá. A másik lánnyal meg végképp nem, akinek már "kapcsolata" is volt. Ne törődj vele, az az igazi barátnő, aki megért Téged!! :) És tényleg ráérsz, nem gáz ez. ;)
2012. aug. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos a baranoid gaznak gondoljak...De nem az...En is ugy voltam annyi idosen...Nem jottem kapcsolatban habar a baratnoim mar 11 evesen....Lassan ugy lesz a csajbol ribanc...Nem gaz..Legy nyugodt....
2012. aug. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én 14 voltam és azóta szenvedek miatt mert ilyen a szerelem aki meg túl tud lépni az nem is szerette.. és 17 leszek (lány)
2012. aug. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló: szerintem nekem se lesz 14 éves korom előtt "barátom",alapól későn érő típus vagyok
2012. aug. 23. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!