Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiú írt egy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú írt egy szerelmes fajta szöveget nekem, de nem tudok rájönni, hogy ő írta, vagy csak valahonnan átmásolta?

Figyelt kérdés
Mert sokkal költőiesebben írt, meg máshogy, ahogy szokott általában, de viszont pár dolog igaz, ami benne van, vagyis, hogy megtörtént velünk. Egyik barátnőm szerint biztos, hogy nem ő írta. Mit írjak vissza neki? Hogy kérdezzem meg, hogy ő írta-e vagy csak valahonnan másolta? Mert az nagyon bunkón jönne ki pl. ha azt írom, hogy honnan szedted? Te írtad-e ezt? .
2012. aug. 20. 02:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
egyszerűen megkérdezed. sokkal nagyobb bunkóság, hogy megmutattad a barátnődnek, és vele beszélted meg...
2012. aug. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Irj alami oylasmit neki"jajj ez angyon aranyos,rendes.hogy találtad ezt ki?vagy hogy hogy birtál ilyet irni?"
2012. aug. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát most mit csináljak... Nem tudtam/tudom,hogy mit írjak vissza....
2012. aug. 20. 02:18
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha vannak benne igaz dolgok akkor ő irta,miért nehéz manapság egy fiurol elhinni hogy tud verset irni.Én is csináltam már ilyet.
2012. aug. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Másold be googleba a verset, ha megtalálod meg van megoldás :D De mindenképp értékeld a kedvességét :)
2012. aug. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
valamit pedig jólenne, mert szerintem várja a választ... bár, ha ennyi eszed nincs, hogy normálisan válaszolj egy üzire, jobban jár a fiú, ha nem írsz neki semmit :D
2012. aug. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
másold be google-ba. ha valahonnan másolta, akkor az kiadja..
2012. aug. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti,amúgy nem most írta a verset,csak én most jöttem fel netre és most láttam...Meg kitaláltam volna ígyis úgyis valami normális választ,de azért gondoltam még megkérdem itt,hátha van valakinek valami jó ötlete..

Amúgy jó ötlet volt, bemásoltam és kidobta.. Szóval valahonnan másolta.:)

2012. aug. 20. 02:27
 9/13 anonim ***** válasza:
hurrá :D nade attól még lehet igaz, ha másolta
2012. aug. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Hole Hunter ***** válasza:
Nem várható el mindenkitől a költői hajlam. Dolgozott vele, keresett egy hozzátok illő részletet...inkább ezt kéne becsülni. A szándék a fontos! :)
2012. aug. 20. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!