Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? 30 eves fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 30 eves fiu vagyok, de nem jonnek belolem ugy az erzesek mint pl,20 evesen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Uj felesegem van es nagyon kedves 22 eves Tadzsik lany, nagyon szep es odaado, de nem tudok megnyilni elotte es valahogy ki vagyok egve, pedig latszik rajta a tisztesseg es az onzetlenseg, sugarzik belole a szeretet, de en nem tudok olyan lenni mint regen(20 evesen), nincs bennem az a tuz!

2012. aug. 21. 15:04
1 2
 1/19 anonim válasza:
Hát nem tudom. :/ Nem tudsz jobban érezni iránta?
2012. aug. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

igen, jól érzed, férfinak kellene lenned

ebben sajnos nem tudunk segíteni, kevés az infó, bármi oka lehet

2012. aug. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem, szeretem de valahogy, meging bennem a bizalom, nem tudom pontosan elmagyarazni, nem merek mar szerelembe esni, pedig o biztos hogy megerdemli, csak felek, nem birnek mar meg egy csalodast, es nekem ez uj dolog egy keleti novel, hogy annyira odaado es kedves. Lehet hogy ido kell nekem?
2012. aug. 21. 15:09
 4/19 anonim ***** válasza:

Idő kell. Hogy álltok nyelvileg? Nincsenek gondok a kommunikációval?


Különben furcsa, hogy ilyen bizonytalan vagy, és mégis elvetted...

2012. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ursula! Hogy hogy tudunk??? Mi ez a tobbesszam? En nem a kommentatorok hanem az emberek segitseget kertem aki egy kis pszihologiaval es inteligenciaval rendelkezik!
2012. aug. 21. 15:12
 6/19 A kérdező kommentje:
nyelvileg mind ketten kivaloan beszeljuk az oroszt, es azert vettem el mert szeretem, ha vegigolvasod a kerdesemet, es aterzed akkor megerted, idonkent meging bennem a bizalom, az elozo csalodasaimnak koszonhetoen es ezt az erzest akarom magambol kiuzni!
2012. aug. 21. 15:14
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha már ilyeneken gondolkoznod kell nagy baj van!
2012. aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

van egy benyomásom rólad, de már nem írom le ide, mert kiakadnál

rendelkezem intelligenciával és pszichológiával is, ezért feltételeztem, hogy mások is fognak még válaszolni a kérdésedre rajtam kívül, és bíztam benne, h bővebben kifejted h ezt meg is tudjuk tenni :)

értem, h frusztrált vagy! nyugi :)

írj privit, ha gondolod, ott elmondom, mi a véleményem :)

2012. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Jólvan, értem én, de attól, hogy szeretek valakit, nem kell azonnal elvenni. Pláne, ha nem vagyok benne biztos.


És mint a mellékelt ábra mutatja, te nem vagy biztos semmiben.


Mielőtt itt lebunkózod a válaszadókat, érdemes lenne befelé is nézni.


Egyébként néha mindenkinek vannak ilyen rossz érzései, ezeket vagy elhessegeted, vagy fennakadsz rajta, és pörögsz feleslegesen. Te most az utóbbit csinálod. Gondolkodj el, van-e értelme.


24/N

2012. aug. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem hogy ha valakit szeretek szeretek ha nem akkor mástól nem kérek segítséget hogy hogy is kéne szeretnem.Ezek a dolgok belülről jönnek.Vagy beletörődsz vagy változtatsz rajta.Azért mert másokban,másban csalódtál nem büntetheted őt azzal hogy nem mered kimutatni az érzelmedet iránta.Ha nem megy talán nem ő az igazi.Kevés egy kapcsolathoz az hogy ő nagyon kedves odaadó,tisztességes stb
2012. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!