Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúlhatnak az érzések egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlhatnak az érzések egyik pillanatról a másikra? Azt mondja elege lett.

Figyelt kérdés
4 évig terveztük közösen leélni az életünket, most pedig itthagyott másért, és olyan, mintha már semmit nem érezne irántam ..
2012. ápr. 1. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább a másik ígéretesebb volt nálad. Nem egyből szeretet ki belőled, lehet észre sem vette, de jelentősen megnövelte a határozottságát a másik fél jelenléte.
2012. ápr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Full ugyan így jártam én is.Egyik nap még vannak tervek másnap meg már más karjaiban van.Megjártam a poklot is mire sikerült kiszeretnem belőle.
2012. ápr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen...valószínűleg már korábban elmúltak az érzései és egy gyenge pillanatában valaki levette őt a lábáról...
2012. ápr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van. Nem egyik napról a másikra történt, csak lehet most jött rá ő is és attól, hogy felbukkant az a másik. Én is így jártam. És totál megszűntek az érzéseim iránta. Nagyon durva, de van ilyen.
2012. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyik pillanatról a másikra nem, de valszeg te nem vetted észre, hogy a fellépő közönyt, meg eltávolodást elrejti a megszokott dolgokkal. Persze drágám, én is szeretlek, jó volt veled, te is hiányzol, majd ha lesznek gyerekeink... Egy idő után minden ilyet lehet úgy mondani, hogy a másiknak csak akkor tűnjön föl a változás, ha tényleg jó emberismerő.
2012. ápr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezek a dolgok soha nem egyik pillanatról mennek végbe valakiben, hanem ez egy folyamat.
2012. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hátt...erre leginkább a nők képesek..


elmúlnak az érzések...amig nincs más veled van, ha jön vki aki leveszi a lábáról te repülsz az új marad..


de sztem ezek a gyáva emberek, akik vmilyen szinten félnek vagy nem tudnak egyedül maradni

2012. ápr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok és megéltem ezt. Nem azért maradtam a régi párommal, mert féltem egyedül lenni, hanem azért, mert nem tudatosodott bennem az, hogy már nem szeretem. Csak akkor amikor szerelmes lettem valaki másba. És nem kerestem mást, hanem véletlenül jött.

És nem féltem kilépni a régi kapcsolatomból, akkor sem, amikor az újjal nem jött össze mégsem.

Most egyedül vagyok, de nem bántam meg. Inkább azt bánom, hogy nem hamarabb léptem ki abból a kapcsolatból. Sok időt elpazaroltam vele.

2012. ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Előző nap még azt hajtogatta, hogy rendbehozunk mindent, mert az a leghőbb vágya, hogy engem boldoggá tegyen.

Már régóta ismeri a csajt, de barátok voltak "csak" .. Természetesen ígéretesebb, mivel ő ott van vele, én meg itt 400 km-re, de tényleg ennyit érnek az ígéretek és a közös tervek?

2012. ápr. 1. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!