Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet megoldani, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megoldani, ha az egyik fél Budapesten, a másik fél egy messzebb városban lakik?

Figyelt kérdés

A barátom leköltözik Debrecenbe ( nem vagyunk sok ideje együtt, de nagyon szeretjük egymást) én viszont pesti vagyok. Nincs pénzünk sok utazgatásra, az ilyet hogy lehet megoldani? Egyikünk sem akar a másik nélkül lenni, viszont mivel friss a kapcsolat, nyilván nem várhatom le tőle, hogy egy hónapig ne nézzen másra.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. aug. 21. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
rossz előjeleket látok...
2012. aug. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel friss a kapcsolat, valószínűleg szakítás lesz a vége. Frissen belevágni a távkapcsolatba nem igazán jó ötlet.
2012. aug. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
próbáltok napi kapcsolatot tartani (telefon, sms, facebook, msn), és amilyen gyakran csak lehet valamelyikőtök utazik. Szerintem egy próbát megér, de csak akkor folytassátok így ha tényleg szeretitek egymást és erősnek érzitek magatokat, különben csak elpocsékolt idő
2012. aug. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nehogymár feladd, ne hallgass másokra csak a szívedre... :) mindent meglehet oldani.. ne hallgass a rossz tanácsokra!:D sztem kitartással és türelemmel simán fent lehet tartani a kapcsolatot :))) köztünk több mint 500km volt és több mint 3 évig együtt voltunk.... és nem a távolság miatt lett vége..jelenleg is távkapcsolatban élek.
2012. szept. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Barátom Bpen él.Én Eger közelébe.! Lassan 2 éves a kapcsolatunk! van mikor 2-3 hetente látjuk egymást hétvégén.szünetekbe.Nehéz, de mint látod bírjuk! Felne add.Ne hogy szakíts vele! Majd az idő mindent elintéz.Csak annyit tudok ajánlani azért: FB,TELEFON, skype .. ezeken beszélgessetek.! küldjetek egymásnak képeket.:) sok sikert! majd írj !
2012. szept. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi nagyon!


NEm, szó sincs erről én kitartó vagyok!! Mi is kéthetetnte látjuk egymást, remélem nem múlik el a dolog:)

2012. szept. 7. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!