Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretek egy lányt, de ő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt, de ő nem szeret. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy 13 éves fiú vagyok és már kereken tíz éve (együtt jártunk óvodába) szeretem őt. Rögtön, ahogy megláttam, pedig csak kiscsoportos voltam, bukfencet vetett a gyomrom és elszorult a torkom, már akkor is éreztem, hogy valami ilyen lehet a szerelem. Aztán kb egy évvel ezelőtt kerek-perec megmondta, hogy nemlehet köztünk semmi. Már lassan mindent megpróbáltam... próbáltam olyankor megbeszélni, amikor kivételesen nem a barátnőivel van, próbáltam barátnői előtt elhívni, sőt, még le is fizettem az egyik évfolyamtársamat, hogy csináljon úgy, mintha járnánk, hogy féltékennyé tehessem.

három nagy problémám van:

-nem tudok elég jó lenni neki

-kedves lány, és úgytűnik rajtam kívül mindenkit szeret

-mostanában mégtöbbet van a barátnőivel és tényleg nincs egy olyan pillanat sem, hogy egyedül lenne

Ezek régen nem zavartak annyira, mert nem adtam fel. Most viszont nagyon el vagyok keseredve, magányos vagyok és amíg régen sokat nevettem,most nincs egy csöpp életkedvem se. még két dolog:

-nem érdekelnek az ilyen "add fel" kommentek

-én tényleg csak a szerelmet keresem, nem a szex érdekel

13/F



2012. aug. 21. 23:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fiatalon élni akar a barátnőivel nem pedig elkötelezve lenni. Keress MILF-et ők benne lennének.. sokat keresik at igaz szerelmet..
2012. aug. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat kétemberes. Ha az egyik nem akarja, akkor semmi sem lesz.

A döntését illő tiszteletben tartanod.

Úgy is mondják, hogy tudni kell elengedni.

Ha még tovább próbálkozol, sokkal komolyabb lesz az elutasítása.

Keress másik csajt, fiatal vagy, lesz még sok, hidd el.

2012. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi, de figyeljetek: ő az igaz szerelmem. Nagy Ő csak egy van. Ha találnék is valaki mást, akkor is tíz-húsz év múlva válás lenne a vége. és én azt szeretném, hogy vele öregedjek meg és legyen két gyerekünk. igazából ha őt nem kaphatom meg, akkor más sem kell, és inkább elfelejtem a szerelmet egy életre. :(
2012. aug. 21. 23:13
 4/14 A kérdező kommentje:
Többen ki fogtok röhögni, de ez a dal mutatja ki, legjobban, hogy mit érzek most: http://www.youtube.com/watch?v=RMrCxxSTNWw
2012. aug. 21. 23:15
 5/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezt most érzed így. Hidd el, jöhet még olyan lány, akit épp így fogsz szeretni! Ő a gyerekkori "Nagy Ő"-d, a gyerekkori szerelmed. Viszont ahogy nősz, hidd el, jönni fog más is. És tényleg nem erőszakolhatod rá, hogy veled legyen, hisz úgy se tudnád. Tényleg csak még rosszabbat teszel vele, ha nem hagyod őt békén. Ha kerek perec megmondta, többször is visszautasított, akkor tényleg nem akarja valamiért. Esetleg megkérdezheted, hogy miért,ha nagyon-nagyon akarod, de csak ennyi!! Tényleg el kell tudni engedni az embereket. Muszáj, mert a Te életedet is tönkreteszed, ráadásul már ilyen fiatalon! Ha igazán szereted Őt, akkor elengeded, hogy boldog legyen! Különben meg fog utálni, mert idegesítő és terhes leszel számára. Engedd el és még változhat is a dolog utána, de ha nem akkor sem a világ vége ez!! Találsz mást, hidd el! És ne add fel, csak ő valamiért nem akarja. Lehet hogy nem te tehetsz róla, csak egyszerűen kapcsolatot nem akar. Jönni fog más, tudom hogy nehéz most elhinni, de így lesz, hidd el! Még nagyon fiatal vagy! ;)
2012. aug. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is pontosan így voltam a te korodban egy lánnyal, mondjuk nem az óvodától fogva, de évekig. Csak őt akartam, csak ő érdekelt, csak őrá gondoltam mindig, ő meg egyszerűen fütyült rám. A legfeleslegesebb, legbutább dolog volt, amit életemben csináltam, mert egyrészt utólag rájöttem, hogy egyáltalán nem illettünk volna össze, tehát méltatlanra pazaroltam sok-sok érzelmet, másrészt meg jó egynéhány jó lehetőségről lemaradtam miatta. Gondold ezt meg akkor is, ha nem érdekelnek az "add fel" kommentek.:)
2012. aug. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az egész életem sokkal-sokkal jobban alakult volna, ha nem vesztegetem el azokat az éveket arra a lányra. Komolyan.
2012. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Jé, senki nem röhögött ki...

Amúgy igazad van, kedves utolsó, de akármennyire is el akarom felejteni, nem megy. Ha néha egy-egy gondolatom nem róla szól, két perccel később ismét észreveszem, hogy valahogy nála lyukadtam ki.

Próbálok beletörődni, de ha így tennék, azzal egy életre össze lenne törve a szívem, és bármelyik másik nőben, akivel összejönnék őt látnám. :-(

2012. aug. 21. 23:44
 9/14 anonim ***** válasza:
Nyugi ! :-) a Te "Nagy Őd" valószínűleg nem ő, hogyha visszautasított. Te is megfogod találni.:-) Tudom,hogy nehéz elfelejteni,főleg ha egy suliba jártok,de muszáj lesz.De fel a fejjel Öcsi!:-)
2012. aug. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ővele találnád meg a nagybetűs Szerelmet.

Ha ennyire nem akarja, engedd el, mert ha csak tovább próbálkozol, legközelebb lehet, hogy felpofoz (velem történt már ilyen).

19/F

2012. aug. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!