Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 13 éves lány összejöhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lány összejöhet egy 17 éves fiúval?

Figyelt kérdés
Holnap töltöm a 14-et a fiú nemrég töltötte a 17 -et.3 éve együtt járunk táborba , és 2 és fél éve járunk.Már ő is aludt nálunk , én is aludtam náluk , de nem volt semmi.Már j pár alkalommal hozott magával óvszert (anyum találta meg :/) és már sokszor említette hogy mi lenne ha...De mindig "visszautasítottam".Hétvégén megyek hozzájuk , ott aludni , és már célzott rá hogy majd most.Nagyon várom már , de valahol félek is.Mit és hogy csináljak? Leginkább 13-16 éves LÁNYOK válaszát várom. Nem kérek a ribancozásból!

2012. aug. 23. 11:35
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
93%

szerintem ne menj még bele! vagyis pettingeljetek (MAXIMUM ORÁLIS SZEX), de ne hatoljon másképp beléd. szerintem várjátok ki, míg 15-16 éves nem leszel.


14/L

2012. aug. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
72%
korán kezded ribikém
2012. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Szerintem odaírtam hogy ilyeneket nem kérek... ;D Nem te vagy az apám és az anyám...Majd eldöntöm ÉN! Segítséget kértem , nem azt hogy dönts helyettem...
2012. aug. 23. 11:42
 4/39 anonim válasza:
92%

Hova fajultunk.. Édes istenem...

Nem akarlak leribancozni, félreértés ne essék..

Én várnék vele ha a helyedben lennék...

Várd ki a 17-18 éves korod.. Ne akarj még nagy lány lenni..

Élvezd ki az élet gyönyöreit...

14 évesen nem hiszem el hogy lelkileg (is) fel vagy rá készülve...

Tudom nem hiszed el nekem, és úgy is meg fogod tenni, de akkor meg azt mondom hogy legalább VÉDEKEZZ ha már nem hallgatsz a másikra.. mert sok bajtól óvod meg magad egyetlen vékony szál gumival...

Emlékezz rá hogy mit mondtam!!


Dönts belátásod szerint, és helyesen!


17!F

2012. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
67%
hagyjátok, majd ő eldönti, remélem te is kapsz egy büdös nagy pofont majd a sorstól, 13 évesen bazzeg, az eszem megáll, csak így tovább, az isten szakítaná meg az összes ilyen "kislánynak" nevezett valamit
2012. aug. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
86%

2,5 éve jártok???? na ne már...


hidd el kicsi lány, hogy még ráérsz...megfogod bánni...viszont a srác észjárását sem tudom megérteni...


ha anyukádék meg engedik hogy náluk aludj, csak megtapsolni tudom őket...minta szülők puff...


de nekem azért sántít a sztori...de ha mégis igaz, akkor csak elkeseredni tudok a dolgon...


N22

2012. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 fünof ***** válasza:
43%
ez egy nagy esély ne halaszd el..
2012. aug. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
88%
2 és fél éve jártok? az igen, mikor kezdted te 11 évesen pasizol? szép vagy lányom, a hajad hulljon ki
2012. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim válasza:
100%

Ne szapuljátok/basztassátok, nem éri meg...

Döntse el ő...

De azt azért lássa be hogy ilyen idősen én még csak gondolni tudtam az ilyenekre... Megtenni hááát.... Szégyen/nem szégyen, de ma is szűz vagyok még...

(S még csillagjegy alapján is :D )

Viccet félretéve, s az eredeti kérdésre válaszolva.. NEM szabad...!!

Fogadd meg a tanácsomat kérdező! Jobban jársz hidd el!

17/F

2012. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
66%

Lehet leribizni a kérdezőt, de annyit lehetne benne becsülni, hogy 2,5 éve járnak, és mindig visszautasította eddig a pasiját. A másik meg, hogy jó ideje ismeri, nem 1-2 randi után bújna ágyba vele.


Kérdező ha úgy érzed belemehetsz, de jól fontold meg, mert lehet "lelkileg megvisel".

2012. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!