Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 17 éves lány összejöhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 17 éves lány összejöhet egy nála 10 évvel idősebb férfivel? Nem ciki? A barátnői előtt pl. , vagy a srácnak nem ciki az ismerősei/haverjai előtt, hogy egy "kislánnyal" kezd?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 23:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
a nagy korkülönbség nem túl elfogadott, de ha szeretitek egymást, a ti dolgotok :) ne mások véleménye befolyásoljon
2012. máj. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

rengeteg probléma adódhat belőle, rögtön az első probléma az, hogy a lány "érettebnek" fogja magát hinni a többieknél, így nagyobbat fog koppanni, mert ugye úgyis koppan a végén :D

egy ismerősöm 18L a barátja 37 F

a lány azóta annyira érett, hogy kosztümökben jár, és sminkeli magát, na nem alapozó, hanem mint egy bohóc, ugyanis realitás érzéke az nincs, értelmes gondolatai sincsenek, csak menőzik mert őt egy bácsi kefélgeti.

17-27 az egy kicsit jobb ennél de még mindig veszélyes, hidd el nem vagy érett és csak lejáratod magad az egóddal.

inkább keress egy 20 alatti fiút

2012. máj. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ja hogy te tényleg azt hiszed hogy hosszútávra kellesz neki?
2012. máj. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
6%

te már rég nem vagy kislány


FASZÉHES RIBANC!!!!!!!!!!!

2012. máj. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
és pénzéhes is.. tudja nagyon jól, hogy olyan korban már az emberek többsége kereső
2012. máj. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Kedves(?) utolsó(!), honnan tudod ilyen magabiztosan, hogy éppen nem az osztálytársamon vagyok kiakadva és nem csak megerősítést szeretnék?:) Mert mondjuk én nem vagyok olyan biztos magamban, mint te?:)


Szóval akkor ciki v nem?

2012. máj. 30. 00:01
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass a fentiekre, ha szimpatikus, akkor érezd jól magad vele, csak rajtatok múlik, hogy mi lesz belőle. Én 27 évesen nem kezdenék 17 évessel, mert jön az egyetemi pörgés, majd nézheti, amint kinyílik előtted a világ és tovarebbensz.

De 27 éves férfiként felüdítő tud lenni, az a lelkesedés, amit egy 17 éves lánytól tapasztalunk, a sok huszonegykétévestől kapott indokolatlan bealázás után.

Szóval azt mondom, az embert nézd!

2012. máj. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én jó indulattal még arra is gondolom, hogy esetleg mivel nagyon magányos, sokat gondolkodik és nem kötik le a fiatal fiúk... lehet azt hiszi egy idősebb "jobban" társa lesz. persze az idősebbek is éppen olyan gyerekesek, de mind1
2012. máj. 30. 00:03
 9/17 A kérdező kommentje:
tehát az egyetemi pörgés elkerülhetetlenül megölné a kapcsolatot?
2012. máj. 30. 00:06
 10/17 anonim ***** válasza:
egy 27 éves már az orvosi egyetem 12 félévét is jó eséllyel elvégezte...
2012. máj. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!