Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok! Lefeküdnétek életetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Lefeküdnétek életetek szerelmével, még akkor is, ha tudnátok hogy csak 1 éjszakára kellenétek neki? 16/L

Figyelt kérdés
a tökéletes pasi számomra, nagyon szeretem, ő ezt nem tudja, de nem is merem neki elmondani, de multkor megfordult ez a kérdés a fejembe.:D ne nézzetek k.nak, se ribinek, mert nem vagyok az! még szűz vagyok, nem volt párkapcsolatom se. nektek mi a véleményetek? korombéli lányok válaszára vagyok kíváncsi, de nem kell kioktatni!)

2012. aug. 23. 22:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nem.Szenvednék,hogy csak ennyi volt és kész.

Most ezért lehet lenéztek majd,de van egy srác akihez iszonyatosan vonzódom szexuálisan már évek óta,de nem tudnék belé szerelmes lenni.Na vele lehet,hogy megtenném.:D

2012. aug. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
47%

Nem kell szerelmesnek lennie egy nőnek ahhoz, hogy lefeküdjön valakivel !!! És főleg nem lesz ribi ha szerelem nélkül ezt (szex) megteszi! - ahhoz tisztességes esetben vágy kell és kész, és tiszta helyet (nem megcsalás, etc.).


Az ember ha életeben háromszor szerelemes, az vagyon szerencsés vagy nagyon szerencsétlen. - mert hát akkor már valakikkel szakítás vagy más módon való valószínű igen fájdalmas elválások is voltak. De mindenesetre nagyon ritka, ha valaki még háromszor is szerelembe esik. (Ez fölött amúgy szinte bíztos, hogy kosos: férfiaknál: Casanova-effektus (kötődési sérülés és anyakomplexus, apakomplexussal ugyan ez létezik nőknél. De még van egy sor koros pszichés eltérés ami ide vezethet.)


Ez egy modern baromság, a szerelem nem nemesít és nem szentesít. Ne ettől tedd függővé! (Sőt!!!)


IGEN. - jó én fiú vagyok, de beleélve a helyzetedbe és a témához kicsit jobban értve igen. (Sőt!!!)

2012. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!:)
2012. aug. 30. 23:23
 24/27 anonim ***** válasza:

*és tiszta helyzet


*szinte biztos, hogy koros

2012. aug. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 22:28


Pontosan hogy a szextől bele lehet zúgni a másikba! Főleg ha a csaj fiatal! A szex lelki érintkezés is és a fiatalok erős érzelemmel élik meg ami kötődést vált ki!

2012. aug. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
honnan tudod, hogy nem lehetne több? próbálkozz be a randira hívással :)
2012. okt. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)) egyébként nem történt meg, azóta sem... :DDD
2014. jan. 8. 17:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!