Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az élet ugy hozná hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az élet ugy hozná hogy összejöhetnétek életetek nagy szerelmével hogy tudnátok megbírkózni avval hogy mástól már van gyereke?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon szeretem de nem tudom h a gyerekeit tudnám-e szeretni.
2012. ápr. 11. 06:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmivel nem tudok megbirkózni,volt benne részem.Az hogy már mással átélte ezeket a dolgokat,mindig csak második leszek,és még sorolhatnám,nem nekem való.Ezért van gyermektelen barátom.
2012. ápr. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy mert nem akarok gyereket. Másét meg pláne nem.

34 ffi

2012. ápr. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Ez szerintem egyszerű. Ha van egy ember, akit szeretek teljes szívemből, akkor el tudom fogadni, hogy van egy belőle származó valaki, akit meg ő szeret nagyon. Nem biztos hogy szeretni kell a szerelmed gyerekeit, de tisztelni mindenképpen!
2012. ápr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Életem szerelme olyan amilyenre vágyok--> én nem vágyok gyerekre, másére főleg---> nem ő a nagy szerelmem. Ilyen egyszerű. :)) Amúgy egyszerűbben fogalmazva, nem birkóznék meg vele, nem akarok ilyen emberrel lenni.
2012. ápr. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Jóban kell lenni a gyerekekkel is ennyi a titka. Idősebb korbán az a furcsább, ha valakinek nincs gyereke.
2012. ápr. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretek valakit, akkor nem számomra kérdés, hogy elfogadom őt a múltjával és az "extráival" is együtt.
2012. ápr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Életem szerelme olyan amilyenre vágyok--> én nem vágyok gyerekre, másére főleg---> nem ő a nagy szerelmem. Ilyen egyszerű. :)) Amúgy egyszerűbben fogalmazva, nem birkóznék meg vele, nem akarok ilyen emberrel lenni.


Életed szerelme az lesz, akibe úgy beleszeretsz mint még eddig soha senkibe, ezt nem lehet racionálisan irányítani. Amiről te beszélsz, az egy ideál. Az ideál és az, hogy kibe szeretünk ténylegesen bele, pedig nem mindig fedi egymást.

2012. ápr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindent lehet racionálisan irányítani, csak akaraterő és józan gondolkodás kérdése.
2012. ápr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat hát nem lettem okosab mert ahogy ti is irjátok mind a két irányba lehet menni.
2012. ápr. 11. 12:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindent lehet racionálisan irányítani, csak akaraterő és józan gondolkodás kérdése.



Ez így igaz, csak épp akkor az nem szerelem.

2012. ápr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!