Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Korkülömbség. Akkora nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülömbség. Akkora nagy baj? Mennyire figyeljek a többiek véleményére?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, belestem egy 25éves srácba, nagyon szeretjük egymást és ebben 100%-ig biztos vagyok. Bár még nem történt semmi, a többiek közül páran ellenzik, páran bátorítanak erre a kapcsolatra. A srác aztmondta, hogy őt nem érdeklik a többiek, csak az én véleményem számít neki, bennem viszont van egy kis félelem, hogy mi lesz ha.. rosszul esne ha többen is úgy fordulnának hozzám, hogy úristen tényleg így meg úgy?! Nagyon szeretem, de nemtudom mit tegyek! Segítenétek? Szerintetek érdemes elkezdeni a korkülömbség ellenére?

2012. aug. 24. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha a barátaid rovására megy a kapcsolat akkor ne vágj bele!! 15 vagy lesz még bőven lehetőséged...Szóval először azt nézd hogy a legjobb barátaid mit mondanak ne azt hogy marika néni a szomszédból hogy felháborodott...:)
2012. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem az ő rovásukra megy, legjobb barátaim közül is vannak akik aztmondják, hogy ne a többiek döntsék el hogy mi legyen.. viszont vannak akik aztmondják, hogy bolond vagyok a belemegyek.. De van az a mondás, hogy: A korkülönbség Szerelemben nem jelent akadályt.Aki mégis azt hiszi,csak fél kockáztatni!
2012. aug. 24. 12:33
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne...
2012. aug. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Súlyos problémák lehetnek itt. Szerintem neked elég erős apakomplexusod van és az apádat keresed ebben a 25 éves fickóban. Minden rendben van/volt otthon a családoddal? A pasi meg szerintem nagyon infantilis ha ennyi idősen egy 15 éves társaságát élvezi (vagy te vagy nagyon érett)De ez csak az én véleményem, nem ismerlek szóval csak általánosságban írtam, lehet nincs igazam. Szerintem ez a kérdés kicsit értelmetlen. Hiába vagy csak 15 éves, annyira lehetnél már érett hogy tudd neked mi a jó és ne mások véleményének akarj megfelelni. Feküdj le szépen az ágyadra, rakj be valami kellemes zenét amit szeretsz és gondold át mit akarsz. Jönni fog a válasz hidd el, csak hallgass az érzelmeidre. Mindenesetre én furcsállom ezt a dolgot, de hát ki vagyok én hogy pálcát törjek más boldogsága felett?
2012. aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Válaszokat indokoljátok légyszives!
2012. aug. 24. 12:39
 6/13 A kérdező kommentje:
12:38, nincs semmi probléma itthon sem, csak egyszerűen amióta meg ismertem azóta nem tudok másra gondolni.. rengeteget beszélgettünk, és csak egyre jobban szeretem,egyszerűen úgy érzem nélküle már üres az életem..:/
2012. aug. 24. 12:41
 7/13 anonim ***** válasza:

Ok indoklok. Telorol irok azert benan es roviditve:


Ha egy 25eves egy 15evessel akar jarni akkor borzaszto eretlen, eletkeprelen es nem ert a nokhoz.

2012. aug. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek a válaszok! Hozzáteszem ez nem is lenne büntendő, mivel 14 felett belegyezéssel nem az.
2012. aug. 24. 13:45
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem baj,ha szeretitek egymást és úgy érzed hogy tényleg szeret. :) Ugyanígy voltam én is ezzel,hogy nem tudtam mit kezdjek ezzel a helyzettel,mert szerettem a srácot,de senki sem támogatott benne,mégis belevágtam. 16L a barátom 25F fél éve vagyunk együtt és boldog vagyok. :) Dönts a szíved szerint. :)
2012. aug. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. aug. 24. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!