Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy értette? Sokszor válaszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értette? Sokszor válaszolok nektek főleg ezekben a témákban, de most én szorulok egy kívülálló véleményére.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit 2 hete ismertem meg. Strandon találkoztunk először és együtt játszottunk pár kisgyerekkel, a barátnőmmel, vele és a barátjával. Facebook-on is nagyon sokat beszélünk, és mindig várjuk a talit a strandon (csak most épp 1 hétig nem tudtam menni,de jövőhéten fogok menni velük.) Fb-n a barátja fészéről írt és így nyilván valóan azt hittem hogy a barátjával beszélek. Szóval azt kérdezte, hogy tetszik-e nekem én csak azt mondtam talán, erre ő azt, hogy "akkor ja". Kérdeztem, hogy miért kérdezi, erre azt írta, azért mert mindig átvágják a lányok és én megbízhatónak tűnök, és hogy sokat beszél rólam, amikor találkoznak. Aztán ezt elmeséltem annak aki tetszik és azt mondta, hogy velem beszélt.Kérdeztem mire volt jó, azt mondta hogy kíváncsi volt. Ezek után is beszéltünk szóval nem viselkedett úgy tudjátok, hogy jaj most ennek bejövök! Hanem teljesen normális volt. Ja és a barátja nevében azt is írta még, hogy szerinte ha én nem megyek strandra akkor ő se fog. Szóval értitek mire vagyok kíváncsi, hogy hogy gondolta ezeket? Tényleg nem menne, ha én nem mennék? Tényleg sokat beszél rólam? Egyébként meg fogom őt is kérdezni, csak értitek..kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is. Bocsi, hogy hosszú lett :D 14/L
2012. júl. 14. 17:55
 1/10 A kérdező kommentje:
2 év korkülönbség van, de legyetek szívesek most ne azzal foglalkozni! :D És tudom, még csak 14 vagyok, de mivel ilyet írt, akkor már csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. Nikcsíí
2012. júl. 14. 17:57
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy tetszel a srácnak akár megy nélküled a strandra akár nem. :)
2012. júl. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ, örülök :)

Jöhet még vélemény.

2012. júl. 14. 18:20
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem ezekből az tűnik ki,hogy tényleg nem menne :)
2012. júl. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, tényleg örülök nektek :)
2012. júl. 14. 18:55
 6/10 A kérdező kommentje:
Most nagyon izgat ez a téma :D:D Kérek még pár véleményt légyszi sokat számítanak.
2012. júl. 14. 22:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy szerintem kedvel téged, csak még jobban meg kell ismernie ahhoz, hogy beléd szeressen. :)
2012. júl. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A fiúk később esnek szerelembe mint a lányok általában. Adj időt neki, és hagyd hogy ő meghódítson, ne te tapadj rá. Azokat a lányokat, akik egyből rátapadnak a srácra, egyből kifejezik az érzéseiket, azokat általában jól megd*ják, aztán rövid távon dobják, utána meg jön a koppanás, hogy most ez miért így történt? azt hittem ő is szeret. az a művészet, ha el tudod tekerni egy fiú fejét, és a végén még ő könyörög neked, hogy ne hagyd el.
2012. júl. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket:) jöhet még :)
2012. júl. 16. 12:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is tetszel neki,de tanácsként mondanám engedd,hogy hajtson rád epekedjen utánad ne rohanj a karjaiba mert értékesebb és vonzóbb leszel számára.Legyél kedves de ne Te hívd randira :)
2012. júl. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!