Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit gondoltok erről az esetről?

Figyelt kérdés

Vagyok én, aki 1 éve nem talál munkát és pályakezdő is, mivel a végzettségében nem dolgozott még soha. Van a barátnőm, aki elvileg egyetemen tanul, csak halasztott egy évet a szerelmi ügyei miatt, viszont dolgozni is akar most hirtelen suli mellett..

Én a páromtól kértem segítséget munka terén, mivel Ő neki befolyásosabb ismerősei vannak. Aztán általam megjelenik a barátnőm, akit említettem is. A párom látta kb 2-3x , valamint msn-en beszélgetnek. A lényeg, hogy tegnap bejelentette a lány nekem, hogy a páromtól kért segítséget munka terén, mondván: " - Ez így megy!! " Fel is volt háborodva, hogy én mit képzelek és miért voltam ezen kiakadva? Mondtam, semmin nem akadtam ki, csak igazán megemlíthettétek volna, és nem mártírkodom, de én biztos fordított esetben előbb megkérdeztem volna a barátnőmet, hogy nem-e bántom meg azzal, hogy kuncsorgok a barátjánál, akit alig ismerek, ráadásképpen tudom, hogy a barátnőm is maga alatt van, mert nincs munkája. Ti erre hogy reagáltatok volna? Arról nem is beszélve, hogy ez már a 2. eset, hogy valamit nem mondanak el, vagy kibeszélnek a hátam mögött. Ez normális dolog? Nem az bánt, hogy segítséget kért a páromtól.. hanem az, amilyen sunyi módon tette, a tudtom nélkül. De ha jobban bele akarok menni, akkor igen, az is bánt, hogy segítséget kért, mert szerintem ennyi nem létező ismeretséggel, ez kicsit bunkó dolog volt..

De ha nem nekem van igazam, akkor elfogadom.



2012. aug. 25. 07:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Tuti én is furcsállnám a dolgot, így teljesen megértelek és ők is megérthetnek Téged. Szerintem először a barátoddal beszélj és mondd ezt el neki így, ahogy ide leírtad. Ne borulj ki és ne rendezz jelenetet, csak szépen nyugodtan és higgadtan kezeljétek a helyzetet, így könnyebb mindent megoldani. Nézd meg a reakcióját és én utána a csajjal is beszélnék, ha már olyan jó barátnőm. Gondoljon csak bele, hogy neki ez hogy esne fordított esetben.. Lehet elgondolkodik a dolgon, hogy tényleg nem így kellett volna cselekednie és főleg nem a hátad mögött. Sok sikert és írj majd, hogy mi lett a sztori vége, mert kíváncsi vagyok. :)


19/L

2012. aug. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a segítséget! :) Mindenképpen visszajelzek Neked, hogy mi lett vége, de tényleg lassan úgy érzem, hogy én vagyok a legrosszabb a világon.. :(
2012. aug. 25. 08:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért nem neked segített előbb munkát találni nekem ez a fura.Kérdezd meg a pasid erről mondd el neki h ez meg ez rosszzul esett beszéljétek meg szemtől szemben h nm kell aggódnond a csaj miatt beképzeled v van oka?ezt csak így leet.
2012. aug. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez sajnos így megy.A sz*r tróger sunyi emberek mindig kiügyeskednek maguknak,amíg a tisztességes ember meg csak sz*pik.Mondjuk,ha lennének befolyásos ismerőseim akkor,nyilván a barátnőmnek segítenék állást szerezni nem pedig egy idegennek.

Abban pedig igazad van,hogy tényleg elég vastag lehet a bőr a képén,hogy egy vadidegentől kér állásügyben segítséget.Nekem a közeli rokonaimtól nincs pofám segítséget kérni hiába ismernek születésem óta.

Szerintem ha teheted akkor,mond meg a barátodnak higgadtan,hogy ezzel a húzással megbántott,de veszekedni semmiképp se kezdj el.

21/F

2012. aug. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ezt ma találtam.

Fb os beszélgetése volt 22 órája-


" Szia!


Gratulálni szeretnék a sonline-os képeidhez nagyon jók lettek!

Bár nem lehetett nehéz rólad jó képeket készíteni

Különösen az inges nyakkendős képeid jöttek be

Tőlem kapod minden nap a szavazatot az fix, remélem te nyered meg a hetit és a havit is mert megérdemelnéd!


Pusz"

2012. aug. 25. 11:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát nem nagyon akarlak elkeseríteni, de ez az egész történet nagyon gyanús, és akkor még finoman fogalmaztam.

Az, hogy valaki segítséget kér munka szerzéshez a mai világban, az teljesen normális. De az, hogy msn-en beszélgetnek (ki tudja miről), és az alábbi facebookos komment számomra már pont elég lenne egy jókora botrány kirobbantásához.

És első körben a kis barátnődet tenném helyre, mert ő úgy látszik pont az a típus, aki se Istent se embert nem ismer, és minden olyan lehetőséget ki szeretne használni, ami beeshet számára.

A barátod nem biztos hogy ludas (egyenlőre), persze kérdés, hogy adott pillanatban, adott szituációban ő is, hogyan vesz fel dolgokat.

Sajnos a férfiak csak férfiak maradnak, és meggyőződésem, hogy nincs az a férfi, akit ne lehetne megszerezni, ha másra nem, akkor egy gyors aktusra.

Mindenesetre a barátoddal is el kéne beszélgetni, hogy tisztában legyen vele, hogy nem vagy hülye és tudja magát mihez tartani. Az, hogy Te ezt milyen formátumban adod elő (gondolok itt arra, hogy nagy balhé, vagy szép szó) ez csak a Te habitusodtól függ. Én nem lennék túl kedves!:)

2012. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam először higgadtan megbeszélni ezt a párommal, de sajnos nem értett meg engem teljesen, amire én is hangosan, kiborulva reagáltam, szóval intenzív vitába keveredtünk. Aztán kibökte, hogy nem tudja mi, hogy mi legyen velünk, hogy elhidegültünk és megerősített abban amit korábban már én is megéreztem, hogy szinte már-már csak ágyasok vagyunk, semmi több. Tudom, hogy hibás vagyok én is, de nekem Ő az első, tökéletesen megbíztam benne, amit tudtam megadtam neki, sőt talán sokat is mások szerint.. Még sem volt jó és elég. Tényleg nem vagyok egy elit csaj, olyan aki előttem volt neki, de jobban is szerettem. Aztán még én próbáltam békülni, lehetőséget adni, de Ő nem volt rám kíváncsi semmilyen téren. Nem ért hozzám szexuálisan, de még a csókoktól is ódzkodott, ami kicsit fájt a lelkemnek. Ami a hab a tortán az volt, mikor kijelentette, hogy nem annyira szeret már. Szeret és szerelemmel, de már nem úgy mint az elején. Mondanom sem kell, tökéletesen összetörtem, mintha minden egyszerre omlott volna szét, amit magam építettem és amiről azt hittem remek és tökéletes. Mostanra úgy vagyunk, hogy sehogy, olykor iszonyatosan hiányzik, várom hogy titkon megkeressen, elnézést kérjen, vagy csak hogy lássam a hajlamot, hogy nem akar elveszíteni.. De semmi jelét nem látom ennek és ez nagyon fáj- miért én küzdjek meg minden egyes probléma után a kapcsolatunkért. Őt ismerve és ahogy láttam rajta, talán tényleg véget akar vetni a kapcsolatnak, ami számomra fontos volt. Hogy az Ő részéről mi volt, már nem tudom. Semmit sem tudok, szinte hinni sem tudok egyetlen szavának sem, és a másik, hogy néha undort érzek, holott jó ember, csupán engem nem értékel úgy, ahogy (szerintem) megérdemelném..
2012. aug. 27. 19:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor most azt is megtanultad, hogy senkibe soha nem szabad bízni! Ahogy a soraidból olvasom, még fiatal vagy, és eszedbe se jutott volna hitetlenkedni, és tegnap nem akartam durván felnyitni a szemed, bár lehet, hogy ha Te olvastad volna kívülállóként ezt a problémát jobban át tudtad volna látni, hogy baj van.

Ne hallgass senkire, csak a saját szívedre, de egy biztos: én ezt így biztos nem folytatnám, mert csak kiborult a bili, csak elmondta és érezteti is Veled, hogy már nem szeret, valószínű szánalomból nem mondja el, hogy akár alakulóban van valami, ennek így már nincs értelme a részedről. Sajnálom!:(

2012. aug. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!