Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túl nagy a korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Fél éve közelebbi kapcsolatban vagyok egy pasival, aki most 49. (Nem feküdtem le vele, nem is fogok, bizonyos okok miatt. Nem az a lényeg most!) Igen, tudom, gáz... De olyan jó vele. Ezt csak azok érthetik, akik voltak hasonló helyzetben. Ezért ha "sorstársak", megírnátok, hogy benneteket mi fogott meg egy jóval idősebb pasiban, megköszönném.

2012. aug. 26. 21:37
1 2
 1/13 anonim válasza:
nagyon sok a körkülömbség,de ha jól érzed magad hajrá,csak nehogy ráfázz..valószínüleg apakomplexusod van és ezért jön be az idősebb pasi
2012. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Inteligens, gyengéd,az hogy sármos, tudja mi kell egy csajnak.


Egy lány

2012. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem jövök a sablonszövegekkel most, hogy de, úgyis lefogsz, és csak arra kellesz neki, mert nem ismerlek titeket, lehet, hogy nem így van. De most gondolj bele... Amikor te még 30 éves, fiatal nő leszel, ő egy 61 éves öregedő ember. Nem fogod megkapni azt amire szükséged van.
2012. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Adom a 2. válaszát. Énis beszélgettem egy 50 éves férfival, rendes volt, jó beszédtéma, sárm, stb. Tudta mikor mit kell mondani.

Csak megszakítottam vele a kapcsolatot mikor rám akart mászni.

Egy másik lány.

2012. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
az apád lehetne.. durva, bár a te dolgod
2012. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy nem a szexre kellek neki, mert egészségügyi okokból megoldhatatlan a részéről... De más volt már köztünk.

Most ribancnak fogtok nézni, de azt még el kell mondanom, hogy mellette van egy 1,5 éves kapcsolatom, egy korombeli sráccal, akit nagyon szeretek. A pasinak élettársa van már 25 éve... De úgy érzem, hogy a velem egykorú barátomtól nem kapok meg annyi törödést, de ezt az idősebb pótolja...

És köszi az eddigi válaszokat.

2012. aug. 26. 21:45
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Tehát a f*szt a fiataltól, a lelki ápolgatást meg az idősebbtől? Gratulálok...
2012. aug. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
ribancnak is nézlek
2012. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez nem ilyen egyszerű! De mindegy... Az nem értheti, aki még nem volt hasonló helyzetben...
2012. aug. 26. 21:51
 10/13 anonim válasza:
39%
Már neharagudj,de h tudol a párod szemébe nézni ezek után?
2012. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!