Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek elfelej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Doxxxa kérdése:

Szerintetek mit tegyek elfelejtsem vagy várjak rá?

Figyelt kérdés
Gólya táborba megismerkedtem egy fiuval végig smároltuk az éjjelt bele estem ő is érzett irántam vmit de nem lett semmi egy férre értés miatt majd az osztály társa rám nyomult utolsó elötti nap és mondta a gyereknek akibe bele vagyok esve hogy hagyon békén mert ő rám nyomul meg minden (e utólag tábor után derült ki) mindegy a lényeg hogy félálomba utolsó este lesmárolt az a gyerek is és elmesélte a másiknak aki most hargaszik rám mikor én egyáltalán nem akartam azt a csókot cska az osztály társa hirtelen félálmomba lesmárolt. most nem tudom hogy mi legyen tavasszal találkozok a fiuval ujra és ugy döntöttem addig nem kavarok meg kezdek uj kapcsit senkivel hátha akkor rájön hogy ha velem lenne soha nem csalnám meg és nem haragszik ujra együtt lehetünk 3 nap meg minden vagy haggyam a fenébe ne várjak ennyit főleg hogy az se biztos hogy megbocsájt... de én nagyon bele vagyok esve ő meg haragszik a csók miatt szóval nem tudom hogy várjak tavaszig és menjek oda kérjek bocsánatot mondja memg eddig senkivel nem voltam nem kaavartam semmi csak miatta mert tényleg ő érdekel vagy próbáljam meg elfelejteni? de akkor is találkozni fogok majd vele max. akkor majd elkerülöm nem tudom mit tegyek

2012. aug. 27. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
inkább tisztázd vele most és ne várj tavaszik, legalábbis szerintem..
2012. aug. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
atyavilág, most nyomnám a szokásos didn't read lol - os gifet, de most kivételesem elolvastam, hát nem kellet volna, valami borzasztóan fogalmazol.
2012. aug. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Futó kaland. Ne taszíts el magadtól ezért olyas valakit aki netán közeledne feléd és szimpatikus is neked csak azért, mert te várod a bizonytalant... Butaság.

és igen, szerintem is még idejében beszélj vele erről. Nem elfelejteni kell és rágódni ezen kukán, hanem szembe menni a dologgal és kész.

2012. aug. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jah kb ennyit tucc tenni,ja és mennyi idősek vagytok de,ha szerinted te bejösz neki?
2012. aug. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyen helyesírással egyetemista vagy? mégis hogy a fenébe vettek fel? Sőőőt.. áh inkább nem is részletezem.

Amúgy nem olvastam végig, mert 1.hülyeség lett volna; 2.majdnem kisült a kontaktlencsém, attól a kevéstől, amit olvastam; 3. nincs egy rohadt pont a mondatok között és nem kuszálom ki az értelmetlen szövegből.

2012. aug. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!