Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, mit csináljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, mit csináljak, várjak még, minél több véleményt (lent)?

Figyelt kérdés
Van egy lány meg egy fiú akik már egy jó ideje beszélnek és egymásba estek, de nem tudnak összejönni mert messze laknak egymástól. De én is beszélek ezzel a lánnyal és engem is egész megkedvel jól elbeszélünk de mi még csak kis ideje ismerjük egymást, érdemes tovább erőltetnem, a dolgot, mert úgy is elfelejtik egymást, és akkor eljön az én időm, vagy pedig hagyjam? Valaki hasonló cipőben volt már?
2012. aug. 26. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minden elszalasztott kapcsolatot megbánhatsz. Ha tetszik a csaj , gyerünk, hajts rá.
2012. aug. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
még nem a barátnője, szóval...nem tudhatod, kit választana, az, h kivel beszél többet nem mindig áll egyenes arányban az érzéseivel
2012. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem hagyd...nekem volt hasonló élményem 1 évig tartott a "kapcsolat" először csak flörtnek indult aztán szépen lassan az egész életébe betekintést kaptam!De én mai napig nem tudom elfelejteni,de sztem ő sem engem...
2012. aug. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ha mindkettőtökkel beszel de ha a másikkal van jobban akkor te csak egy barát vagy neki

[link] és sosem leszel több ennek a lánynak

2012. aug. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy valami van köztük de ők nagyon régóta beszélnek mi meg csak pár napja, és már megkedvel, nagyon, olyan dolgokat beszéltünk meg amit mással nem beszél. Mi egy városba lakunk de a lényeg ott van , hogy ők nem fognak összejönni azt tudom, de szerelem meg van most köztük, ami idő múlva el fog múlni, főleg, hogy nem találkoznak soha , csak netten beszélnek. Viszont ha én továbbra is jóba maradok vele akkor simán összejöhetünk, de nem tudom érdemes várni, meg alapozni ilyenre, azt tudja, hogy én összejönnék vele, ha úgy lenne. Sőt gyanítom komoly kapcsolat lenne. De hát mennyi idő amíg elmúlik egy szerelem?
2012. aug. 26. 20:09
 6/12 anonim ***** válasza:
aj, ebben az esetben ne várj szerintem
2012. aug. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
arra figyeltem, hogy ne az legyen, hogy csak barát, mert tudja mit akarok. Most még barát később szerintem összetudnánk jönni, ha kiszeret abból a másik fiúból, aki messze lakik, főleg, hogy még nem is beszéltek élőbe, csak egyszer látták egymást ennyi.
2012. aug. 26. 20:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg állj a töködre és rajta!!!
2012. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak, az bizonytalanít el, nagyon, hogy nagyon oda van érte. Mert azt tudom, hogy nem fognak összejönni, mert azt mondták, hogy messze vannak ahhoz egymástól. De ha továbbra is beszélnek, akkor, hogyan fog belőle kiszeretni, meg ha esetleg össze is jönnénk, akkor is zavara, hogy beszélnek. Vagy ezt hülyén fogom fel, nem jönne velem össze ha még őt szeretné a későbbiekben?
2012. aug. 26. 20:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ha még te sem tudod ,h valóban kell-e ő neked akkor ne várd el,h majd itt segítenek neked!Ezt neked kellene eldönteni aztán lépni határozottan a lány felé v hagyni az egészet!!
2012. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!