Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tudnom az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tudnom az ilyen pasikról? Belezúgtam teljesen vagy ez csak azért van mert jön a gimi? HELP!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azthiszem, hogy szerelmes vagyok!

Most voltam nemrég Gólytáborban éás volt ott egy fiú (16) akibe belezúgtam és én meg a barátnőmb nagyon jól elvoltunk vele, beszélgettünk meg minden és a végére az egész tábor alatt együtt voltunk. A ÍBalatonban is jól elszórakoztunk és meg is ölelt minket és felemelt meg lenyomott a víz alá, de aztán mondta, hogy van barátnője és, hogy ha hazamegy már várni fogja, de ugyanakkor elkezdett velem szemezni nem is egyszer, meg beszökött hozzám meg a barátnőmhöz takarodó után (a szobánkba) és mindíg elbújt a tanárok elől a szekrényben, hogy ne keljen elmennie, a tábortűznél meg beült közém meg a barátnőm közém és átkarolt meg ittunk energiaitalt és aztán lementünk a Balattonparthoz és leültünk és utánam rohant és jóléreztük magunkat majd másnap amikor mentünk volna haza sérelmezte, hogy még nem kapott ölelést és még akkor is szemezett velem és azt kihagytam ,hogy amikor a szobánkban volt megjegyezte, hogy milyen jó a franciabugyim... Amikor hazaértem a szüleimn kérdezték, hogy mi a bajom, ugyanis különösen csendes és komor lettem hirtelen elsőre még én sem tudtem, hogy mi a bajyom, de azóta folyamatosan rá gondolok, néha még a hasam is összerándul és még mire ezt leírtam annyit görcsöltem, és még SOSEM éreztem ilyet, és nem tudom, hogy mit tegyek mert a fiú 16 éves és aztmondta, hogy van barátnője, de akkor mivolt ez?????

14/L



2012. aug. 27. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt már kérdezted ma.
2012. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudom de mondtam az előzőben hogy akkor most csak hülyitett vagy tényleg van barátnője és milesz ha továbra is így érzek majd???
2012. aug. 27. 14:05
 3/9 A kérdező kommentje:
és olyan jó volt vele de azóta kifordultam magamból kb.
2012. aug. 27. 14:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Házi nyúlra nem lövünk!
2012. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gondolom vagy van barátnője,vagy nem akar tőled semmi komolyat.Ha Ő is úgy érezne ahogy Te akkor keresne és szakítana a lánnyal.

Lépj tovább.Az érzés idővel elmúlik,majd jön egy normálisabb fiú.

2012. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és ha azért mondta mert tetszem neki vagy valami ilyesmi én még kezdő vagyok a javából...
2012. aug. 27. 14:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól hogy van barátnője, még szivesen bezavarná a lompost neked is meg a barátnődnek is. Ennyit jelent.
2012. aug. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján szerintem semmi olyasmi nem történt ami miatt többre kéne gondolnod, mint barátság. Meg is mondta tisztán és világosan, hogy van barátnője.

Szórakozott, jólérezte magát és kész. Nem is történt semmi olyasmi ami túllépte volna a határokat.

Felejtsd el, mást nem igazán tehetsz.

2012. aug. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így van, felejtsd el.
2012. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!