Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány. Kb.2 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány. Kb.2 hónapja volt egy perc amikor úgy éreztem magam a közelében mint aki be van szívva. Görcsölt a gyomrom, csak mosolyogtam rá :DD aztán megkérdeztem magamtól hogy mi ez? és rájöttem hogy belezúgtam. Hogyan mondjam neki h szeretlek?!

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem flörtölj vele. És rá fog jönni :)
2012. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Talán így:

Találkoztok, és megkérded egy alkalmas időpontban hogy gáz, ha megkedvelted? És ha pozitív a válasz akkor tudod mi a dolgod, ha nem, akkor mert nem volt nagyon kínos a szitu és jó barátok még lehettek.

2012. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez aranyos:)) ! Próbálj vele beszélgetni,de ne a neten .. huhh az megtévesztő -.- .Mennyivel jobb élőben,őszintén a szemébe mondani!
2012. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Így: Szeretlek! na jó nem ám, de ez is egy egyszerű megoldás... mondd neki, hogy kedveled, meg hogx ő mit gondol, aztán kész
2012. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szerintem először beszélgessetek facen(már ha van nektek) onnan fogod tudni,hogy érdekled,hogy amikor kérdezel tőle vmit, akkor visszakérdez és bőven válaszol,nem csak oda b@sz egy szót :D aztán várj egy-két napot, ha nem ír rád,akkor írj rá még egyszer és hívd el,ha lemondja semmi gáz,ha azt mondja,hogy menjetek vmikor máskor akkor nyert ügyed van ;)Elmehettek mondjuk:fagyizni,sétálni stb. Ha nemet mond, akkor próbálkozz még1x ha azt is lemondja akkor sztem hagyd rá.

Ha összejön a randi elsőn ne valld be az érzelmed,csak a 2-on,3-on :D

Remélem segítettem ;)

2012. júl. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jaa és az már pozitív ,h a kérdésed arról szól,h te h mond meg neki.Mert akár hogyan is van ,mégiscsak a férfiaknak kell lépniük ;)
2012. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat bár akárhogy próbálkozom elakad a szavam mikor rámnéz..:Dde tökös gyerek leszek és hát remélem h facen jól összehozom a randikérést.
2012. júl. 24. 12:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Jaj de örülök,hogy vannak még pasik,akik meg meriktenni az első lépést :D

Amugy meg...suliban a folyosón menj hozzá oda dumálni,vagy a suliudvaron,vagy akárhol,csak simán odamész és elkezdetek beszélgetni.Ne aggódj,nem fog lekoptatni:) Vagy ha már köszönő-viszonyban vagytok,facebookon is ráírhatsz,és ha nem tőmondatokban válaszol,visszakérdez,akkor szimpinek talál :)

De semmiképpen sem valld be,hogy szereted,még a végén elijeszted szegényt.De a 4. alkalom körül,ha beszélgettek,nyugodtan utalj rá finoman,hogy belézúgtál.De semmi esetre sem a "tetszel nekem,én is neked?" dumást nyomasd,az gáz :)

2012. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok : odasétálsz és flörtölni kezdj,ne csak beszélgetni,de flört is csak kedvesen,nem tolakvóan
2012. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Bevált már 1 hete együtt vagyunk!:DD
2012. aug. 5. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!