Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek milyen a srác?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen a srác? Így a sztori alapján? Mit gondoltok róla? (több lent) Bocsi ha sok

Figyelt kérdés

megyek fel a csúszdához...előttem áll a krisz meg a mostoha apja...maga elé engedett hát jó mondom megyek akkor előtem a mostoha apja megakadt a csúszdában...én ezt néztem és nevettem egy kicsit mikor 4.re ált meg tongue mögöttem állt a krisz... hátranéztem rá...és lecsúsztam csak úgy...megnéztem h néz ki előlröl... jött utánam csúszott...vele meg a mostoha apjával csúszkáltunk mindig maga elé engedett hülyültem vele h menjen nyugodtan... összehaverkodtunk...stb... majd a krisz csúszkált egyedül hát megvártam...fent dumáltunk meg ilyenek kérdezte a nevem mondtam és megkérdeztem h és ő neki mi a neve azt mondta gondolkozzak...nem ment ...mondtam kezdőbetű? k nem tudom....nem jutott eszebe....azt mondta lent a vízbe maradjak már... hát maradtam azt mondta a második betű r ú nem tudtam xd azt mondta mikor gondolkoztam h látja h futnak a fájlok a fejemben tongue nevettem...el akartunk menni mind2en az ugrálótoronyra...elmentünk 2en... (engem közbe kiszemeltek még 4en 15 16 17 évesek kb és ott voltak amikor ugráltunk)én első szintről kezdtem fejessel...hát a becsapódás kissé fájt...mondta krisz menjek feljebb eggyel vele együtt ugrani mondtam sak azért mert ottvannak azok akik kiszemeltek szb...felmegyünk ugrani fejest akartam de megcsúsztam és hasas lett belőle nagyon fájt... képem is xD erre azt mondta ez szép hasas volt tongue kérdezte fáj ? mondtam jah (nagyon fájt) azt mondta hadd nézze hát feláltam...azt mondja semmi nincs ott...de fájt nagyon...tongue mondtam én nem ugrok többet...azt mondta ússzunk én nem tudok úszni...mondta de h nem...jó hát oké...megyünk...uszkálunk erre azt mondja h ott egy ember a túloldalt mondtam jah tényleg erre lement a víz alá és a nyakába vett...mondtam micsinálsz és lefordultam hátra...aztán mentünk tovább... elsüllyedtem és megfogott (nagyon mély volt a víz gondolom ott volt egy nagy gödör) kiemelt... azt mondja jó nagy gödör...tongue mondta ott egy béka télleg ott volt...közbe megint alám ment és a nyakába vett...megint lementem...úsztunk tovább fáztunk és kimentünk megtörülközni 5 óra...ő nekik nem messze volt a helyük...én elmenetem magunkhoz...kérdezte kell e törülköző mondtam nem köszi majd ott megtörcsizek hoztunk mi is tongue leültem megszáradtam már nem fáztam mondtam anyunak megyek csúszni...látta h megyek intettem a fejemmel h jöjjön...és megáltam... csúsztunk 2őt xD én szarrá fagytam azt mondta nem csúszunk a sárgán (ott volt mellette...meredek csúszda) oké mondom mennyünk... mentünk is azt mondta megyek előre én meg mondtam h menjen ő tongue ment is...én is lértem és mély volt a tó ott nem ért le a lábam alig tudtam kiúszni begörcsölt a lábam...segített kijönni...a vízben maradtunk...fáztam megölelt hátulról... a asamnál...és azzal szórakoztunk h a bólyát ami a vízben volt...dobáltuk kővel...segített mert mondtam nem tudok célozni grin megmutatta h is kell...xD rá is találtam tongue utána kimentem és mondtam h csúszok még egyet hát hideg volt nagyon...ő nem csúszott... és megvárt kint...mondtam jöjjön be...be is jött és megülelt majd az ölébe húzott...beszélgettünk majd szóba jött h ő is fázik...meg h kényelmes e mondtam ühüm...azt mondja ez nem válasz mondtam h nem kényelmetlen...azt mondja ez nem volt biztató mondtam kényelmes...wink sokáig ücsörögtünk bent és fagyoskodtunk....ő ült a vízben a partnál én meg az ölében .... meg fogta a kezem....hát nem is tiltakoztam...nem szóltam semmit csak ránéztem és mosolyogtam...majd jött az anyuja h mennek...felálltunk... hozott törcsit...és mondta h törülközzek meg mondtam h nem kell köszönöm...erre azt mondta h itt van nyugodtan megmutattam h merre vagyunk és mondtam h megyek is gyorsan van törcsink....köszönöm...wink erre a peti meg a miki (a tesója) néztek minket... láttam tongue...és mikor odaértem akkor jól betörülköztem....


(légyszíves ne írjatok olyanokat h hülyeség...meg ilyenek rendes válaszokat szeretnék...:/ )



2012. aug. 27. 15:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
mivan? he
2012. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42
2012. aug. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1.ő

gondolom elolvastad az lenne a kérdés hogy mit gondolsz róla ? nyomul vagy mi ? meg ilyenek jót is rosszat is legyet szívesek

2012. aug. 27. 15:20
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a sztoriban szerepelt egy srác?
2012. aug. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ez abszurd humor?
2012. aug. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

egyszerűen nem értem


milyen tongue? ki az a krisz? mostohaapja? csúzdáztok mint a gyerekek? mivaaaaaaaaaaaaan?

2012. aug. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

igen

szerepelt (krisz)

2012. aug. 27. 15:22
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Rövid tartalmat kérnék, és érthetően.
2012. aug. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

de ki a fa.szom az a tongue?


nagyon bevagy szívva?

2012. aug. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 cukorka<3 ***** válasza:

Szivem ez elég kusza volt gondolom a tongue= :P wink= ;)

Persze h nyomult ha az ölébe vett ne legyél már ekkora sügér...-.-

2012. aug. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!