Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy 27 éves srác, hogyhogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 27 éves srác, hogyhogy nem talál párt magának?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm 27 éves srác, egyedülálló, nincs senkije már évek óta.

Nem jár bulizni, szinte soha, azt mondja nem szeret, kerüli a tömeget, és nem neki való. Nem nagyon mozdul ki, dolgozik mint vállalkozó és mondhatni elég sok ideje elmegy erre.

Mivel ismerem, és korábban beszélgettünk is csajokról stb. tudom, hogy nem prűd, sőt nagyon is élénk a szexuális fantáziája. Viszont tényleg van nmi önbizalom hiánya, és tart a csalódásoktól, és attól, hogy a nők a bolondját járatják vele, csak szédítik és végül mégsem kell nekik stb.

Külsőre nem csúnya, nem extra jóképű de karakteres és férfias arca van, és sportosabb testalkatú, kb olyan 180cm magas lehet, barna haj (kissé kopaszodó elől és a feje búbján).

Átlagosan öltözködik. Nem mondanám sem csendesnek, sem szószátyárnak. Be tud kapcsolódni beszélgetésekbe és intelligens tanult srác, lányokkal is látom beszélgetni és kedves, őszinte és odafigyelő, mindenki kedveli, és mindenkinek segít ha teheti.


Nem értem mi a gond vele, vagy miért nem mászott rá már egy csaj, biztos vagyok benne, hogy semmi gond vele, ne elmebeteg, nem csúnya, nem erőszakos és nem is idegesítő vagy ilyesmi. Szeretnék neki segíteni, mert párszor már éreztem, hogy zavarja ez a helyzet, főleg mikor néha velünk van, és mi a barátnőinkkel vagyunk, ő meg magányosan. Persze nem mutatja ki, hogy szomorú emiatt, eléggé van benne tartás, de biztos, hogy bántja!


Szerintetek mi lenne a jó ötlet, hogy lehetne segíteni rajta?


Köszönöm a segítőkész válaszokat előre is!



2012. aug. 25. 09:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%
talán nem kezdeményez. nem mindig a lányoknak kell. vagy nincs meg a kisugárzása. (egyébként az önbizalomhiányt minden ember richtig megérzi.)
2012. aug. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

Hát...majdnem olyan, mintha rólam írtad volna... az elején meg is lepődtem, azt hittem, hogy az egyik ismerősöm vagy.:) Ha olyan, mint én, akkor csak óvatosan a segítséggel, mert el fog zárkózni, ha erőlteted. Félteni fogja a maradék önbecsülését, ezért nehezen fog elfogadni segítséget. Ez bizony nehéz ügy... Nehéz megfogalmazni, hogy mit is érez egy magunkfajta.

Persze, nem biztos, hogy olyan mint én, csak a leírtak alapján feltételezem.

2012. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék, hogy tudom róla, mert külön mondja mikor a nőkről van szó, hogy olyan nőt aki nem tetszik neki, nem talál szépnek, vagy vonzónak kellő mértékben, olyat nem akar, mert akkor inkább ne legyen csak azért hogy legyen valaki mellette. Viszont én úgy látom, hogy nincs nála olyan hú de magasan a mérce, és nem csak a hibátlan topmodell lányokat nézi meg vagy tartja számára ideálisnak meg vonzónak. Átlagos lányokat is ugyanúgy megnézi és tetszik neki. Szóval nem ez a probléma...
2012. aug. 25. 10:03
 4/34 anonim ***** válasza:
88%
"Átlagos lányokat is ugyanúgy megnézi és tetszik neki." Lehet hogy ami neked átlagos, az neki a gyönyörű.
2012. aug. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Sokan vannak ebben a helyzetben. Nekem sincs sok otletem, max annyi, hogy a celszemely kell javitson a helyzeten.
2012. aug. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Ha valaki régebb óta nem talál párt, de szeretne, akkor én azt szoktam gondolni, h benne kell keresni az okosat. Lehet, h az önbizalomhiánya miatt, vagy más miatt, nem tudom. Mennyire látják benne a nők a férfit szerinted?

Próbálkozik amúgy nőknél?

Nem igazán tudsz neki segíteni, esetleg annyiban, h kimozdítod több helyre, elhívjátok ide-oda, h több inger érje.

2012. aug. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
23%
Ha átlagosan néz ki, akkor csak a csúnya lányoknál van esélye. Lehet h az a baj, h nem náluk próbálkozik.
2012. aug. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

ursula ursulella:


Nem vagyok nő, így nehéz megmondani, hogy mennyire láthatják benne a nők a férfit. Ráadásul a mai trend szerint a kisfiús külsejű "férfiak" a kedveltek a nők többségénél. Babaarc, meg jólfésült divatos srácok, stb.

Az én ismerősöm hagyományosabb értékrendűnek mondható. Nem vékony, erősebb fizikumú, de nem kövér, nem túlsúlyos, hanem férfias. Olyan sportos testfelépítésű. Hogy példát mutathassak kb ilyen testalkatú:

[link]

de talán még kissé izmosabb is, na meg en ennyire tök csupasz, de mindegy, tehát jó adottságai vannak, és sportol is. Kedves mosolygós, de nem vigyori, és nem is az az őrült "szétbulizzuk az agyunkat" típus, inkább komolyabb és megfontoltabb, de megbízható férfi, és mivel korábbi kapcsolatát ismertem, hűséges is.

Tényleg nem tudom mi lehet e gond.

Az meg, hogy ki átlagos és ki nem átlagos szépségű, főleg egy férfinál elég nehezen megmondható. Hogy egy nőnek ki jóképű ki nem, ki férfias ki nem, azt nehéz megítélni szerintem.

2012. aug. 25. 10:41
 9/34 A kérdező kommentje:

ma 10:29:


Átlagosan néz ki.... kinek mi az átlag. A mai huszonévesek átlaga vaságyastól 40 kiló lógóhajú emo-s, vagy Justin Bieber-re hajazó selyemfiú. Én magam sem tekintem az ilyet férfiasnak, és sosem értem, hogy hogy lehetett ilyen nagy változás a 10-15 évvel ezelőtti férfiideál képhez képest. Az átlag a nőiesebb férfiakból tevődik össze? Ma már ez a férfias? Tényleg nem tudom. Nője válogatja kinek milyen férfi az átlagos vagy a jóképű vagy férfias. Nők véleménye lehet itt most értékelhetőbb, vagy nem tudom.

2012. aug. 25. 10:45
 10/34 anonim ***** válasza:

A 7-es válaszadó valószínűleg agyhalott! :)

Egy átlagos srác is simán tud szerezni magának egy csinos lányt!

Elmondottak alapján szinte egy az egyben báttyám, habár én sem vagyok jobb helyzetben, de még csak 24vagyok!

Az ilyen srácok, mint mi jellemzően kerüljök a nő témát! Egyszerűen van annyi gerincem, hogy ne arról ajvékoljak, hogy miért nincs senkim...

A srác jól befutott, szóval kevés a szabadideje! Ha lehet kicsit vigyitek el kikapcsolódni és mutassátok be a barátnőitek barátnőinek! A 25-ön túl lévő szingli lányok szerintem nagyon is ilyesmi srácot akarnak!

És biztosan bántja a dolog, hogy egyedül van, engem is felemészt elég rendesen, de tartom magam és próbálom úgy alakítani az életem, hogy ne ezen agyaljak egész nap!


Vagy pedig maradhat a társkereső, habár valószínűleg az ötletet is elveti és lehet kicsit meg is orrol az ötlet miatt!


Amúgy tudod, hogy mi idegesít ezekben az élethelyzetekben? Mikor megyek az utcán és látom a sok kis 18-19-20éves lányokat olyan srácokkal, akiknek sugárzik a szeméről, hogy otthon sem az eszük miatt szeretik, max. csak jól fel van pumpálva a drága, de néha még az alkata is olyan ezeknek az üresfejű proletárkölköknek, mint egy csupasz csiga!

Találjon olyan hobbit, ami növel az önbecsülésén..., nekem több is kell(box,motor).

De ha a nőknek nem kell ilyen srác, mint akivel kapcsolatban feltetted a kérdést, vagy mint tesóm, akkor nem bennük van a hiba, azt megsúgom!

2012. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!