Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy manapság Budapesten lehetetlen találni egy normális megbízható, viszonylag szépnek mondható lányt?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Több mint egy éve nincs barátnőm, pedig eddig akit úgy nagyjából ismerek, mindenki aztmondta h nem vagyok egy ronda pasi, sőt... Egyetlen ami hiányzok rólam az maximum egy kis izom. Nem vagyok izmos alkat, 1 évet jártam konditerembe, de most munka mellett sajnos nem fér bele a dolog. Van stílusom is, szóval mindig megprobálok úgy öltözködni vagy épp viselkedni (persze bizonyos határokon belül) hogy az valakinek felkeltse az érdeklődését, de mióta az összes helyes lány elkezdett diszkóba járni Pesten, meg elkezdett ez lenni a menő, azóta mindegyik egy lelkironcs és lehetetlen velük beszélgetni is, mert azthiszik átakarod őket vágni. Amúgy hetente bulizok, van mikor 2x is, rengeteg pénz megy el.. és általába mindig egyedül jövök haza, vagy pár névvel, ami utána egy hét vagy 3 nap beszélgetés után, abbamarad, mivel a lánynál semmiféle érdeklődésre mutató jelet nem látok, pedig sokszor tudom is hogy helyesnek tart, de valahogy mégis azt érzem hogy félnek tőlem. Több mint egy éve tart már, hogy aki nekem kell annak én nem kellek, akinek meg kellenék az nekem nem kell. Pedig van elegendő önbizalmam is, megszámolni se tudom, hogy hány lánynál probálkoztam eddig!!! Szerintetek valaha vége lesz ennek a rémálomnak?


Amit mostanába tapasztalok az az, hogy inkább a Pesttől 100km+ra lévő lányok azok akikkel lehet kommunikálni, vagy esetlegesen sokkal jobban viszonyulnak hozzám mint a városiak.. de sajnos egyáltalán nem vagyok távkapcsolat párti.


Csak értelmes válaszokat várok. Köszi mindenkinek.



2012. aug. 27. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100km?, nahhh, a debreceni srác tuti együtt érez, de a kecskeméti nem érti...
2012. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"de mióta az összes helyes lány elkezdett diszkóba járni Pesten, meg elkezdett ez lenni a menő, azóta mindegyik egy lelkironcs és lehetetlen velük beszélgetni is, mert azthiszik átakarod őket vágni" - Na igen, üdv a klubban!
2012. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
erre nehéz mit mondani, szerinte, Budapest elég nagy város ahhoz, h ott is találhatnál lányt, járj másfajta helyekre is
2012. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen típusú lányoknál szoktál próbálkozni, akik visszautasítanak?
2012. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Általában szépeknél... Akármilyen fura is, lehet tagadni is, a srácok nagy részének a szép lányok jönnek be. Bár én ezt inkább úgy mondanám, hogy olyan lányt akarok akiben meglátom az "angyalt":). De még mielött félreértés esik, nem felfujtszájú plasztik cicababákról van szó... tudom, hogy hol a határ.. mégis mindig azt érzem, hogy félnek tőlem. Régen picit más stílusban voltam mint most, fültágító ilyesmik, akkor mondhatni elég jó társaságban voltam, még pár éve ebben a stílusban jó pár szép aranyos lány volt, akikkel lehetett beszélgetni, akkoriban volt is egy 3 és fél éves kapcsolatom, de azóta semmi. Most hogy bejött ez a diszkó örület, minden szép lányból öntelt "királynő" lett.. és lehetetlen velük mit kezdeni... Ráadásul mostmár ezse igazán menő... igazábol semmi se jó már, ha jól nézel ki, szélhámosnak néznek, ha ronda vagy, rád se néznek... Komolyan nem tudom mit kéne tennem.. Lányt még amúgy sose csaltam meg, pedig azért volt már pár kapcsolatom régebben, fiatalabb koromban, de mostanában tényleg semmi.
2012. aug. 27. 21:26
 6/10 anonim ***** válasza:

azt nem tudhatod, h melyik lány öntelt, szóval próbálkozni kell tovább, aztán majd összejön, biztos változtak az évek alatt a te igényeid is

suliba jársz? ott esetleg? vagy bárhol, hiszen mindenféle ember szaladgál az utcán

2012. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
dolgozok
2012. aug. 27. 21:35
 8/10 anonim ***** válasza:

vagy pár évvel idősebb lányoknál próbálkozz

nálam is próbálkozik a te korosztályod...lehet találnál olyan lányt, aki el tudna képzelni egy nála fiatalabbal kapcsolatot, feltéve, ha te is

2012. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

És a lányokkal hol szoktál ismerkedni? Szép, átlagos és csúnya lányok vannak a diszkóban is, a neten is... Mindenhol van mindenféle nagyjából. Azt értem, a diszkós p*csák nem jönnek be. A műcsajok se. Meg is értem, hiszen azt mondtad szépet keresel. Ők meg hol azok már, na mindegy.

Lehet csak rossz helyen keresed a megfelelőt.


Még valami. Ezt kifejtenéd, hogy mit jelent ez, hogy diszkós őrület? Diszkóba mindig is jártak a fiatalok, mindig voltak nagy bulik...

2012. aug. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem csak Pesten, másutt is lehetetlen olyan lányt találni, akit nem az autód lóereje érdekel, és nem a pénztárcádban van a G-pontja...
2012. aug. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!