Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan reg ota vagyok mar egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan reg ota vagyok mar egy boldog parkapcsolatra. Annyira lehetetlen hogy ez megvalosuljon?

Figyelt kérdés

Hey mindenkinek! Elsosorban is mielott leparasztoznatok kijelentem hogy igenis tudok ekezettel irni de nem szeretek!


Aki eljutott eddig a szakaszig azt jelenti hogy erdekli amit leirok! Szoval csak figyelmesen:)


Az egesz ott kezdodott hogy 2,5 evvel ezelott szakitottam a baratnommel kulonbozo okok miatt.Nem bantam meg tehat nem erra akarok utalni.Viszont azota eltelt egy jo kis ido es azota senkim sem volt.Hol orulok neki hol nem!De 2.5 ev parkapcsolat nelkul eleg ''lovaszto''.Nem is igazan maga a parkapcsolat hianyzik hanem egy oleles olyan valakitol akit szeretek es akinek az olelesetol hatborzongok! Nemreg megtetszett egy lany,de valoszinu h o egyaltalan nem erez irantam semmit (most is az igazolja hogy irtam neki egy smst es nem valaszolt).Tulajdonkeppen lehetett volna kapcsolatom de nem akartam magam lekotni olyannal aki belem szerelmes csak sajnalatbol.Az az erdekes hogy aki nekem tetszik annak en nem tetszek akinek pedig en tetszek az nem tetszik nekem! Furcsa...Persze mindenki azt mondogatja ne siessem el meg ilyenek...Persze nem akarom elsietni de egy lassan 17 eves fiunak mar nem art ha van valami komolyabbja is! Szoval eljutottam addig a pontig hogy mar kicsit osszezavarodott es letort vagyok..Folleg ha latom azt a lanyt aki tetszik nekem es tudom semmi eselyem vagy eppen akkor ha latom h masok milyen jol megertik egymast.


Ti mit gondoltok errol? Koszonom az ertelmes valaszokat! Lehet PM-et is irni ha valaki szegyenlos!


2012. márc. 17. 19:14
 1/2 bubvani válasza:
Hidd el nem egyedül vagy evvel a nekem tetszik de én neki nem :/ :) és a szerelemhez sosincs késő :) emiatt ne legyél letört a lányok nem szeretik a szomorú fiúkat ;)
2012. márc. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem gorcsolsz annyira,majd jon...amikor éppen nem is várnád,szembe jon a nagy Ő.
2012. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!